Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek a jelek vírusra utalnak?

Ezek a jelek vírusra utalnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Windows 7-em van, és nemrég csakúgy átváltozott a boot animációm Windows XP-szerűre, csak a vonalak zöldek és nincs zászló, csak annyi alatta, hogy "Microsoft Corporation". Ma nem is indult el a gép, mert hibás volt az "ntkrnlmp.exe" fájl. Az indítási javítás 0x2 hiba miatt nem tudta kijavítani, rendszervisszaállítással sikerült helyrehozni. A hosts fájl tele volt vírusirtók oldalainak a tiltásával, és néha akadozik minden pár másodpercre...

Norton Power Eraser átnézte a gépet, talált pár dolgot, azt törölte is, de ennek ellenére nem sokat változott a helyzet.

Az én tippem valami bányász vírus, de nem tudom, hogyan szüntessem meg, ha az.

Azért írom ki a kérdést, mert másvalaki is találkozhat ilyen problémával, és talán meglesz a megoldása itt.

Van valakinek ötlete, hol és mivel kezdjem? Milyen vírusirtót ajánlanátok?



2018. máj. 10. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Rakd ujra a windowst. Mar vegeztel volna vele...
2018. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem újrarakás előtt futtass merev-lemez ellenőrzőt, hogy nem -e szektorhibás a vinyód. Nagyon is hardware hibát gyanítok.
2018. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Random eltűnnek fájlok. Megy egy program, hirtelen leáll, aztán nézem, már nincs ott az exe fájl.

A kapát már bekészítettem.

Mégis mit csináljak? Milyen programmal teszteljem?

2018. máj. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!