Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kapcsolhatom ki az...

Hogyan kapcsolhatom ki az Intel boot angent-et?

Figyelt kérdés

A gépem mindig internetről akar bootolni az Intel boot agent-tel, ahelyett hogy rögtön belépne Windows-ba.

Ha lelövöm escape-pel, többnyire elindul a Windows, de van hogy újraindul a gép. Próbáltam behozni a BIOS-t, meg a Setup-ot, de nem lehet, csak Ctrl-P paranccsal lehet az Intel boot menüt behozni, az meg jelszóval védett, nem tudok hozzáférni.

Volt egy másik gépem hasolnó problémával, azt egy szervízben meg tudták oldani, persze azóta már megszűntek. Emlékszem hogy hagytak a gépen egy telepítőt, aminek valami fastloader volt a neve és kerek zöld ikonja volt egy sÍelővel, nem tudom, nem-e azzal csinálták. Kerestem a progit, de sehol sem találom, valaki biztos letörölte.

Van valakinek ötlete hogy ebből mit lehet kihozni? Ha ez segít valamit, használtan vett gépről van szó Windows 7-tel.



2018. máj. 11. 10:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!