Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 lemeze 100%-on...

Windows 10 lemeze 100%-on fut. Mi a baj?

Figyelt kérdés

(Proci 50% felett átlagban memória bőven 40 felett és csak a chrome-ot használom) Pár napja nagyon lassú a gépem. Nem tudom köze lehet hozzá de letöröltem a windows előző frissítéséket. Utána a gépem elég sokáig telepítette az újat. Vagy valami ilyesmi. Most próbálom helyre hozni de nem tudom. Folyamatos a 100%.

Valaki tudna segíteni? Már mindenféle videót néztem, egyik se működik.



2018. máj. 13. 10:29
 1/3 anonim válasza:
nekem ilyen hibát a windows defender okozott. kapcsold ki. ha ze sem segít, vegyél ssd-t :D
2018. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
letöröltem már az antivírust. Nem tudom kapni gog e vírust a gépem. De k*va zavaró hogy ilyen lassú. féléves csak.
2018. máj. 13. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Köze van hozzá annak, ha letörlöd a frissítéseket. HDD? Megvan a hiba ez esetben. A háttérben frissít, de nem csak letölteni kell, elő kell azt készíteni a telepítésre is, esetleg ami nem igényel újraindítást, azt háttérben telepíti is. Ez HDD-ken könnyen kifog ami borzasztó nagy mértékű lassulást okoz. A memóriafogyasztás még bőven jó, nekem 8GB RAM-al egy Firefox és LoL kliens társaságában 47% a kihasználtság. Az 50%-os proci kihasználtság ha állandó, akkor az az, ami nekem picit aggasztó. Ha csak néha-néha ugrál ki addig, akkor még az sem vészes. Én csak abból indulok ki, hogy nekem egy wooden procival, egy G4400-al csak ki-ki ugrálgat a kihasználtsági szint frissítés közben, bár akkor 50% fölé is megy. Gondolom neked erősebb procid van.
2018. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!