Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discordon privát hívásban ki...

SIDLER22 kérdése:

Discordon privát hívásban ki vagy mi a szerver?

Figyelt kérdés
Skypeon is van ilyen csak ott azt hiszem csoporttól kezdődik a gazda. És ha ő kinyomja akkor bezáródik a csoporthívás. Discordon ez hogy van?

2018. máj. 19. 06:00
 1/3 -Scholler válasza:
Próbáld ki... Lesznek (illetve tudsz létrehozni) olyan szobák, ahol lehet beszélni, meg olyanok, ahol csak írni. DC szerver design-ét remélem nem kell elmondanom, próbáld ki magad, én se vagyok egy nagy DC-s. DC-n bárki be tud menni a beszélős szobába és bárki bármikor ki is tud lépni.
2018. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de nem ez volt a kérdés :) Egy privát beszélgetésben ki a privát beszélgetés központja? Biztosan kell egy ideiglenes központ.
2018. jún. 5. 19:06
 3/3 -Scholler válasza:

Privát beszélgetés? Akkor miért úgy hívod, hogy szerver?

Privát beszélgetésben annyit tudok, hogy ha ketten beszélnek csak, akkor ha az egyik kinyomja, a másik még bent marad (ameddig ki nem nyomja ő is) és az egyik bármikor visszajöhet. Ez van privátban. Szerveren meg leírtam már

2018. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!