Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TV-ből felvett filmet át...

TV-ből felvett filmet át lehet konvertálni úgy, hogy számítógépen is le tudjam játszani?

Figyelt kérdés

Amiko beltéri egységgel vettem fel, a beltéri lejátssza, de valahogy le tudnám játszani gépen is?

A fájl .TS végződésű.



2018. máj. 24. 18:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Vannak konvertáló programok. Egy próbát megér.
2018. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk format factory.


De a VLC lejátsza a .ts-t is.

2018. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belapus ***** válasza:

Valóban vannak konvertáló programok, de a VLC lejátszó - szerintem - megbirkózik a TS-sel is.

Sőt, az oldalukról idemásolva:

" Input Formats

MPEG (ES,PS,TS,PVA,MP3), AVI, ASF / WMV / WMA, MP4 / MOV / 3GP, OGG / OGM / Annodex, Matroska (MKV), Real, WAV (including DTS), Raw Audio: DTS, AAC, AC3/A52, Raw DV, FLAC, FLV (Flash), MXF, Nut, Standard MIDI / SMF, Creative™ Voice."

2018. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A format Factory hibát dob, amikor elindítanám az átalakítást.

A VLC pedig elindítja a videót, mutatja hogy megy az idő, de se kép se hang nincs.

2018. máj. 25. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez úgy van kitalálva, hogy csak a beltériddel tudd megnézni...le van kódolva...
2018. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Nem egészen! Kevered az okostévével felvett adással. Ott csak azon a tévén tudod megnézni amelyikkel felvetted. Beltérinél nincs ilyen korlátozás. Bármivel le kéne tudni játszani. Ha nincs kép akkor ot más a hiba. Talán ezért áll le hibával is a konverter, de így messziről nehéz lenne megmondani mi a gond.


Más fórumon ezt írják:

"Mivel kb. 10 órát sz*ptam, hogy rendesen működjön, leírom a tapasztalataimat, hogy neked már ne kelljen. Nem adnak a csomagban HDMI-kábelt. Ezt sehol nem tüntetik fel a leírásban, pedig enélkül nem fog működni a készülék. Amikor rendelsz ilyen beltérit, vegyél hozzá HDMI kábelt is! Mikor megjön a beltéri, azonnal frissítsd a firmwaret a gyártó weboldaláról. Enélkül nem fog néhány funkció működni pl. a felvéteel, vagy a timeshift felvétel. Sok frissítés van, szedd le a legutóbbit egy külső háttértárra. Kingston 64 GB data traveler pendrive és Samsung 1TB M3 (külső táp nélküli, csak usb táp) tárolókkal lett tesztelve NTFS formátumban. A szoftwert tömörítsd ki, és tedd az "*. abs" kiterjesztésű fájlt a gyökér mappába. A meghajtót csatlakoztasd a beltéri egység USB portjához. Keresd ki a menüben a szoftverfrissítést. Frissítés Usb-ről és start. Ezután minden működni fog."

2018. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az Amiko olyan formátumú .ts -t használ ami nem felismerhető más részére, főleg ha kódolt csatornát veszel fel. Pl. A .ts file tulajdonságaiban hiányzik a frame/sec adat, ami megakadályozhatja a felismerést.

Így semelyik dekodoló nem viszi.

Sztem ez inkorrekt, hiszen a kártyával megvettem a műsort és jogom lehetne felvenni, máskor megnézni más készülékkel - saját használatra. Aki másra gondol az bizonyítsa be a rosszindulatú használatot, bár lehet hogy magából indult ki - hiszen informatikus.

2019. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!