Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs2, mit csináljak...

Photoshop cs2, mit csináljak vele? (lent)

Figyelt kérdés
Na hát megkaptam pendrive-on a Photoshop cs2-t, meg hozzá kódokat is. Felraktam, beírtam az aktiváló kódot, de nem fogadja el... :S Valaki tudna küldeni esetleg? Köszi. :)
2010. jún. 15. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi ,de erre fölöslegesen pazarlod az idődet.Ha már itt elakadtál akkor ezt a bonyolult programot úgysem fogod tudni használni.
2010. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt: *****

Vagy itt: *****


Írj,hogy jó-e.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: aztaaaa, képzeld, tudom használni a ps-t... Hihetetlen mi? -.-"

Másodiknak: köszi, majd nézem, csak ma már nem nagyon érek rá =)

2010. jún. 15. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valamilyen szakirányú képzésre valami menő suliba, ahol adnak olcsón úgynevezett diák licens-t! Mivel az hivatalos (évenként meg kell újítani), addig, míg a tanulói jogviszonyt igazolni tudod, és azon időn belül legális, és garantáltan elfogadja majd a progi, frissítések is jönnek. Nem minden iskolában érhető el, érdeklődj náluk, vagy az adobe magyarországnál! Tudom, nem teljesen válasz a kérdésedre, de ha olcsón akarod használni és legálisan crackek nélkül, akkor ez a legjobb megoldás, nekem is így van, 3D grafikát tanulok.
2010. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!