Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lép a Windows 10-em...

Miért lép a Windows 10-em random időpontokban alvó módba?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdte el ezt csinálni a laptopom. A

kár töltőn van, akár aksiról megy, akármennyi az akkumulátor töltöttségi szintje és akármilyen energiagazdálkodási meg akkumulátor beállításokkal próbálkozok, teljesen véletlenszerű időpontokban alvóba rakja magát. Van hogy 2 perc után, van hogy fél óra is kell neki.


Ha már valaki találkozott ilyennel, akkor írja meg a tapasztalatait. Elkezdtem feltúrni az internetet, de semmilyen értelmes megoldást nem találtam még (azon kívül, hogy tiltsam le teljesen az alvó állapotot parancssorból, de azért ez elég radikális lenne).



2018. máj. 25. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyelőre a gépház energiagazdálkodás menűben gyomlálnám ki az alvó módot és mindkettőben (aksi és/vagy 230-ra csatlakoztatva) és újraindítva megnézném, hogy tapasztalom-e továbbra is?

Zárójelben kérdezem, hogy a BIOS-ban (Power Management Setup) az "ACPI Suspend Type" S3-ra van állítva?

2019. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!