Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 problémák lehetnek?

Windows 10 problémák lehetnek?

Figyelt kérdés

Eredeti licensz még mielőtt...


1. Tálca különböző időközönként beragad (indítás után van, hogy 5perc, van mikor 3-4 óra) nem tudom mihez kötni.

Filmnézés (MPHC,VLC...), bármilyen program teljes képernyőre váltásakor ott marad.


2. Bármilyen lejátszóval vagy Youtube-on nézett videó lejátszásánál előbb van hang, mint kép (minden formátum kivétel nélkül). Tehát siet a hang.


Újratelepítettem már minden, frissek a driverek.. codec van..de próbáltam azok nélkül is szűz oprendszernél ugyanez.


Gondoltam hátha hardveres, de nem látok problémát.

Proci i7 3770, 8gb Ram, GTX650 1gb. Nem mai gyerek, de ez van.


Szívesen veszem a tippeket, hátha.


Köszi!



#hang #Windows 10 #siet a hang
2018. máj. 29. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálam ez a legújabb 1803-as verzió sok új hibákat okozott, de nem pont olyanokat amiket te írtál. Könnyen lehet, hogy az okozza nálad is.
2018. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Windows 10 maga egy probléma. Rengeteg bug van benne, és mindenkinél más jön elő. Mondjuk a kép-hang differencia az nálam is megvan.
2018. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az még hozzátartozik, hogy Win10-re váltás után kb. 1 évig nem voltak ilyen problémáim. Szektorhibás vinyó miatt újra kellett raknom a gépet..a tálca beragadás már akkor volt, aztán az új rendszerrel is megmaradt új vinyón és pár kb. 1 hónappal később kezdődött a hang problémája. Most mindkettő megvan. Frissítések hiába jönnek. Hetek óta kínlódok...
2018. máj. 29. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
A frissítéseket tiltsd le, több problémát okoznak, mint amennyitől megvédenek.
2018. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is, de igazából a jelenlegi problémáit nem oldja meg. Azért hagyom, hátha egyszer jön ezekre valami javítás. Gondolom konfig függő kinek milyen problémákat hoz elő.
2018. máj. 29. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobban azzal jársz, ha felteszel egy win7-et, mert az az utolsó használható windóz. Persze előtte ellenőrizd, hogy minden hardveredhez van-e win7-es driver (i7-es procihoz pl. nem biztos), mert ha nincs, akkor meg vagy lőve.
2018. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alapból gyári Win8-al kaptam a gépet, rögtön töröltem és felraktam az előző gépemhez kapott Win7-et. Évekig használtam minden gond nélkül. Lehetséges, hogy ez lesz. Nem igazán látok más kiutat már én sem. Egy ideig jó volt a Win10 is...de aztán jöttek a gondok.
2018. máj. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!