Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek mi lehet a hiba?...

Szerintetek mi lehet a hiba? (WIN7) újratelepítés után nem működnek a játékok a gépen? (HP 250 G1)

Figyelt kérdés

Elég gyenge laptopról van szó, alkalomadtán viszont jól jön, pl utazásnál meg stb, de nem is ez a fontos, hanem az, hogy korábban működtek rajta játékok, viszont most nem akar egy se elindulni, ilyen régi féle játékokra gondolok, hogy pl: cod1 és társai. Minden szükséges drivert feltettem, amit kellett, mert az eszközkezelőben, nem írná, hogy hiányzik lényeges dolog, egyedül a bluetooth cuccot nem tettem fel, mert úgysincs haszna azon a gépen driverek terén.... Újra tettem legalább 2x (Windows 7 Home Premium) 2GB memóriával, egy gagyi Celeron processzorral 32bites rendszer, gyárilag meg 64bit volt rajta, de akkor ment a játék, de amúgy se releváns 2GB-ra 64bit, főleg ilyen ócska gépre... Meg 4 éve nem volt újratelepítve, csak most a héten lett mert iszonyat lassú és rémes volt már. Azon is gondolkodtam, hogy még nem települtek rá win7-es frissítések, vajon az lenne e a probléma? Ilyesmi hibát ír, hogy a vga nem támogatja a 3d kompatibilitást meg stb..., vagy 3d hardver szükséges, meg ilyen hülyeségeket. De ennek semmi értelme, mert előtte futottak jól a dolgok, mellesleg minden jól működik kivéve a játékok, meg már a win7 aero séma is gyanús, mert azt se lehet beállítani emiatt a hiba miatt, szerintetek? Gondolom ez ilyen 3D mgjelenítése videókártya hiba, de azon belül szerintetek a windows 7-es frissítések megoldják? Vagy az összes drivert fel kell tennm, még azt amit nem is használok?

[link]



2018. máj. 29. 21:29
 1/6 Hominida ***** válasza:
Akkor most jól értem, hogy régebben 64 bites rendszer volt rajta, most meg 32 bites? Mert ha ez tényleg így van, az épp elég ok ahhoz, hogy a játékok egy része bekrepáljon.
2018. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pfff, de azok a játékok alapból is futnának 32 biten ez a vicc... Mindenesetre most a Windows 7-es frissítéseket teszem rá hátha az megoldja.
2018. máj. 29. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:

A 3D kompatibilitás meg ilyen hülyeségek a DirectX hiánya miatt szokott lenni.


Nagy kérdés hogy a játékokat is újratelepítetted-e vagy csak az oprendszert?

2018. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A játékok is újra lettek, a rendszerrel együtt.
2018. máj. 30. 23:05
 5/6 A kérdező kommentje:
De már azon is gondolkodtam, ha a windows 7 frissítések nem segítenek, akkor újratelepítem a drivereket még 1x + directx-et teszek még rá, ha nem segít semelyik sem, lehet újra teszem a gépet és megint 64 bit lesz legvégső esetben, mert akkor működtek... Csak hát 2GB memóriára, röhej...
2018. máj. 30. 23:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül maradt a 64 bit... 32-őn sehogy nem akartak menni a játékok, de már jó.
2018. jún. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!