Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy érhető el, hogy ha fel...

Hogy érhető el, hogy ha fel akar ugrani egy programnak az ablakja, lent a tálcán villogjon, és ne ugorjon be a böngészőn, a játék elé?

Figyelt kérdés
Tetris-eznék, és felugrálnak ilyesmik, hogy megjelent ennek a proginak a frissítése, mely ilyenek. Tök jó, hogy megjelent, de miért ugrik be a játék elé? Egy olyan változattal játszom, ami felgyorsul, és ha felugrik egy ilyen, addig még lejön egy csomó másik kis alakzat, és ki is esek a ritmusból, tehát már van, amikor nem tudok visszakapcsolódni, ha kizökkent; hiába zárom be gyorsan, vagy kattintok vissza gyorsan a böngészőbe. Szóval, tök jó lenne, ha a programok nem éreznék fontosabbnak magukat az én játékomnál; és szépen a tálcán villogva várakoznának, amíg én magam nem kattintok rájuk. Ja meg amikor rákattintok valami ikonra pl az asztalon, de lassan tölti a gép, ezért addig visszakattintok a böngészőbe; és mikor végre betöltődik a másik progi, amit meg akartam nyitni menet közben, az ugrik be előre. Hiába, hogy én visszakattintottam a böngészőbe, hogy már ott tevékenykednék akkor még egy darabig, és belemerültem pl valamibe. Windows 7-esem van amúgy:) Előre is köszi, akinek van tippje, megoldása. :)

2018. jún. 6. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg programoknál pl ezt egyénileg meg lehet szabni? Látott már valaki ilyet?
2018. jún. 6. 19:35
 2/5 A kérdező kommentje:
Ami úgy beugrott, az pl amúgy pont hasznos program , egy takarító-progi volt.
2018. jún. 6. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Így beugrik a monitor közepére egyszercsak, amire nem én mentem rá, vagy még csak félig töltötte be,és nem tudok addig vele mit csinálni, addig inkább böngészgetek a neten, amíg behozza, nem fogok ott tevékenység nélkül várni, akkor kitöltöm azt az időt is, és pl gyakorizok, vagy tetris, vagy hírolvasás, vagy valami.
2018. jún. 6. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Na a takarítóprogi már rosszul hangzik. Esetleg egy wbs script tudna segíteni, ami folyton aktív ablakká teszi a böngészőt. A felugró ablak ugyan úgy meglenne, de automatikusan a böngésző lesz az aktív ablak, ezért legfeljebb egy másodperc töredékéig látod az ablakot
2018. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Elősször is, vbs-t akartam írni :)


Próbáld meg ezt bemásolni egy szövegszerkesztőbe aztán elmenteni valami.vbs néven:


Set objShell = WScript.CreateObject("WScript.Shell")

objShell.Run "firefox.exe"

Do

Success = objShell.AppActivate("firefox")

Loop



Fontos: előfordulhat, sőt biztos, hogy elég nehéz lesz leállítani ezt a programot, mivel a böngésző el fogja takarni. Ilyenkor a böngészőt kell bezárnod, majd leállítani ezt a programot.

Illetve ha nem firefox böngésződ van, akkor cseréld ki a firefox-ot másra a scriptbe

2018. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!