Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Macbook air 13-at szeretnék...

Macbook air 13-at szeretnék vásárolni, amelyen főként adobe programokat szeretnék használni. (Photoshop, illustrator, indesign)?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék hozzáértők véleményére valóban alkalmas ezeknek a programoknak a használatára gyorsabban könnyedébben működnének egy macbookon érdemes lenne azt választanom? Korábban is érdeklődtem ebben a témában az ismeretségi körömben. Elég vegyes válaszokat kaptam, volt aki ajánlotta arra hivatkozva hogy ő maga is használja grafikai munkára ezekkel a programokkal és neki megfelel. De volt aki nem ajánlotta és inkább windows gépet javasolt. Viszont nekem jelenleg windows gépem van és eléggé küszködik ezekkel a programokkal , nem tudom megfelelően használni. Illetve szakember segítségére is szükségem lenne ha új gépet talán macbookot vásárolok a korábban említett programok telepítéséhez,Tudnátok ajánlani megbízható oldalakat ahol ilyen témában lehet hozzáértő szakembert találni? Fontos lenne a tanulmányaimhoz valamint munkához lenne rá szükségem.
2018. jún. 7. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

1, 13" grafikara?

2, az arabol nagysagrendekkel jobb windowsos gepet tudsz venni

2018. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Grafikai/DTP munkára 13"-es laptop nem való, hacsak nem valami hobbi projekt. Még a 17"-eshez is kell nagyobb monitor. Ez az egyik.


A másik, hogy az Air inkább egy üzleti laptop, nem grafikus munkaállomás, a Pro-k rendelkeznek azzal a teljesítménnyel, amivel már nem kínszenvedés dolgozni. Az persze duplája az Air-nek.


Ha a szoftverrel vannak gondjaid, azt a Mac-es verzió sem fogja megoldani, mert kb. ugyanazok ott is, és még az oprendszer is idegen lesz, ami a munkát nem fogja előrelendíteni.


Mac-en a szoftverek telepítése nem sokban különbözik a Windows-on megszokottól, szóval ehhez nem hiszem, hogy szakember fog kelleni.

2018. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 loneredwolf válasza:
Nekem is air van és tökéletes ezekre. Ja és csak úgy hozzáteszem hogy az előző laptopon egy hp pavalion g6 volt i7 tel 16 gb rammal meg egy 1 gigás AMD kártyával. Nagyságrendekkel jobb olcsóbban?? Nem! Ezt a laptopot 3 éve vettem 200 ezerért és akkor is az Apple mellet gondolkodtam csak hat a vér Pistike megmondta hogy jaj Apple így úgy.. érdekes hogy a hp nek egy 6 perces full he videót kirenderelni volt majdnem egy óra, míg ez a MacBooknak csak 20 perc max.
2018. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes a Macbook Air. De szerintem várj őszig, mert valószínűleg akkor jönnek ki az új macbookok.
2018. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!