Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a gépigény fogja vinni a...

Ez a gépigény fogja vinni a call of duty black ops 2?

Figyelt kérdés

CPU: Pentium g3420


GPU: GeForce gtx 1050 TI


Ram: 4


OS: Wind 10 64bit



2018. jún. 10. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A gepigeny nem visz semmit.
2018. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még 4GB RAM elférne dualba

Illetve egy ilyen harmatgyenge procihoz minek vettél egy ilyen jó kártyát?

Nekem i5 7500 van egy gtx 1060-al,az úgy kiegyenlített. Így viszont csak dísznek van a kártya mert a proci képtelen tartani vele a lépést

2018. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pappgr ***** válasza:
46%

[link]

[link]


Használd az internetet.

Veszel egy drága videókártyát, de nincs procid ami ki tudja futtatni. Ha a RAM az 4 Gb akar lenni, akkor azt kell hogy mondja, te nem értesz a számítógépekhet, az édeskevés ha bármit szeretnél játszani, min 8 Gb de 16 alá én nem adnám.

2018. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy vegyél egy jobb procit és még 4GB RAM-ot,de félek inteles lapba amd-s procit vennél ilyen szakértelemmel :/
2018. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pappgr ***** válasza:
Mellesleg 12-es játék, egy jobb kenyérpirító elviszi.
2018. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tervben van egy jobb inteles processzor.


(Csak nem volt még elégpénzem hogy egyszerre meg vegyem a videókártyát meg a procit.)

2018. jún. 10. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, ehhez a játékhoz bőven elég a géped. Amúgy nekem is egy darabig 2 szálas procihoz volt ez a kártya, nincs ebben semmi rossz, megfértek egymás mellett, és később cseréltem erősebbre a CPU-t, emiatt ne hülyézzetek le senkit se.
2018. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!