Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Outlook 2007 fiókot hogy kéne visszaállítanom? (több lent)

Arról lenne szó hogy szüleim gépén 2007-es Outlook volt. Aztán az oprendszert újra kellett rakni, és így nem tudunk belépni apukám email fiókjára. Elméletileg nem azért, mert nem tudjuk a jelszót, hanem mert letöltöttem a saját gépemre ezt az alkalmazást, be is léptem, viszont valamiért nem jelennek meg a korábbi emailek. Amikor a Küldés-fogadás-ra nyomok, kiad egy hibakódot: 0x800C8101 . Rákerestem Google-n, de nem sok hasznos dolgot találtam. Lehetséges hogy rossz jelszót adtam meg és egy új fióknak gondolja amit beírtam? Teljesen tanácstalan vagyok, viszont fontos lenne mihamarabb megcsinálni, mert apukámnak mindene oda megy, többek közt a számla is. :/

Köszönöm szépen előre is annak aki segít!

Keress kérdéseket hasonló témákban: 2007, Microsoft, Office, Outlook, visszaállítás, szülő, e-mail, fiók, alkalmazás, program

2018. jún. 11. 18:47  Privát üzenet  

A válaszok
coopper nevű felhasználó válasza:

Szia.

Ha teljes újratelepítés történt (lemez formázással) akkor a régi levelek nagy valószínűség szerint elvesztek.

De nézd meg, hogy megvan-e az outlook PST fájlja (Ha van a gépen windows.old mappa akkor abban nézz szét) : [link]

Fiók beállitáshoz pediglen ezt nézd meg : [link]

Sok sikert. Üdv.

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. jún. 12. 07:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Délután megpróbálom!

# 2/5Időpont 2018. jún. 12. 07:57 Privát üzenet
Ha a korábbi leveleket nem IMAP-pal kezeltétek, nem lesznek meg a levelek. Melyik levelezőszolgáltatót használjátok?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. jún. 12. 10:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem emlékszem rá sajnos hogy IMAP volt-e, de szüleim azt mondják hogy szerintük az. Apukám email címének vége @pickup.hu volt.

# 4/5Időpont 2018. jún. 12. 16:42 Privát üzenet

Van náluk webmail. Ellenőrizzétek, hogy ott belépve megvannak-e a levelek.

Ha igen, akkor semmi vész, mert csak az IMAP kapcsolatot kell újra beállítani (bár az Outlook 2007-et már 2018-ban elfelejteném, akkor is sz.r volt, amikor megjelent).

Ha nincsenek meg, akkor ha a pst nem lett elmentve, akkor a régi levelekre keresztet lehet vetni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. jún. 12. 18:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az office word 2007-ben enterrel választottam el a versszakokat! Hogy kell a távolságot lecsökkenteni két sor között?
Microsoft Word 2007-es programba hogyan lehet holland nyelvű helyesírás ellenőrzőt telepíteni?
Microsoft Virtual PC 2007-hez melyik Windows 7 64 bites verzió működik?
Az MS Outlock 2007 telepítésénél miért nem engedi a meglévő e-mail címemet és jelszavamat a továbblépés után?
Microsoft Excel táblázatot hogy lehet legegyszerűbben Word-be táblázatként átemelni?
Az Excel 2007-ben diagramkészítéskor tapasztaltam, hogy az adattáblánál és a jelmagyarázatban is sorozat volt olvasható nem pedig a megjelenítendő tartomány vagy adatsor neve. Mi...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!