Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook 2007 fiókot hogy kéne...

Outlook 2007 fiókot hogy kéne visszaállítanom? (több lent)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy szüleim gépén 2007-es Outlook volt. Aztán az oprendszert újra kellett rakni, és így nem tudunk belépni apukám email fiókjára. Elméletileg nem azért, mert nem tudjuk a jelszót, hanem mert letöltöttem a saját gépemre ezt az alkalmazást, be is léptem, viszont valamiért nem jelennek meg a korábbi emailek. Amikor a Küldés-fogadás-ra nyomok, kiad egy hibakódot: 0x800C8101 . Rákerestem Google-n, de nem sok hasznos dolgot találtam. Lehetséges hogy rossz jelszót adtam meg és egy új fióknak gondolja amit beírtam? Teljesen tanácstalan vagyok, viszont fontos lenne mihamarabb megcsinálni, mert apukámnak mindene oda megy, többek közt a számla is. :/

Köszönöm szépen előre is annak aki segít!



2018. jún. 11. 18:47
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha teljes újratelepítés történt (lemez formázással) akkor a régi levelek nagy valószínűség szerint elvesztek.


De nézd meg, hogy megvan-e az outlook PST fájlja (Ha van a gépen windows.old mappa akkor abban nézz szét) : [link]


Fiók beállitáshoz pediglen ezt nézd meg : [link]


Sok sikert. Üdv.

2018. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Délután megpróbálom!
2018. jún. 12. 07:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a korábbi leveleket nem IMAP-pal kezeltétek, nem lesznek meg a levelek. Melyik levelezőszolgáltatót használjátok?
2018. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem rá sajnos hogy IMAP volt-e, de szüleim azt mondják hogy szerintük az. Apukám email címének vége @pickup.hu volt.
2018. jún. 12. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Van náluk webmail. Ellenőrizzétek, hogy ott belépve megvannak-e a levelek.


Ha igen, akkor semmi vész, mert csak az IMAP kapcsolatot kell újra beállítani (bár az Outlook 2007-et már 2018-ban elfelejteném, akkor is sz.r volt, amikor megjelent).


Ha nincsenek meg, akkor ha a pst nem lett elmentve, akkor a régi levelekre keresztet lehet vetni.

2018. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!