Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total commanderben hogyan...

Total commanderben hogyan kell ftp-hez kapcsolódni?

Figyelt kérdés
Mármint megtaláltam az opciót, beírtam a kapcsolat nevéhez egy tetszőleges címet. A kapcsolathoz azt, amit beírnék böngészőbe is, majd felh., jelszó után azt írja ki, hogy az IP cím nem található. De hát én nem is tudok IP címet. Ez egy iskolai szerver egyébként.

2018. jún. 11. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


És valós FTP cím kell. Kamuval nem mész semmire.

2018. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Totalcommander verziószáma ?


Nekem a 9.01-essel nem sikerült FTP kapcsolatot létrehozni (A hiba ugyanaz volt mint Nálad) a 8.52a-val viszont simán ment ugyanazon a gépen, ugyanazokkal a beállitásokkal.


Próbálj ki egy régebbi totalcommandert.


Sok sikert. Üdv.

2018. jún. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 ugyanezt csináltam én is, mint ahogy leírja


#2 9.12-es verziószámú

2018. jún. 12. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azt írja hogy nem találja akkor rosszul ütötted be. Az adatok ismerete nélkül senki nem fog tudni segíteni, hiába emeled ki.
2018. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azt írja, hogy nem találja, azt írja, hogy hiányzik az IP cím.
2018. jún. 19. 11:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, hogy nem találja

"A kapcsolathoz azt, amit beírnék böngészőbe is, majd felh., jelszó után azt írja ki, hogy az IP cím nem található. "

Egyébként ha nincs cím akkor valóban nincs mit elérni. Felhasználó név és jelszó a semmihez kevés. GPS sem navigál cím nélkül

2018. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha böngészőbe, vagy egy másik fájlkezelőbe beírom az iskola szerverének a címét, ami úgy kezdődik ftp://ftp. és így tovább, akkor kér tőlem egy felh. nevet és egy jelszót, majd beenged. Semmilyen ip címet nem kér. Igazából már megcsináltam amit akartam, csak sokan mondják, hogy mennyivel jobb a total commmander, ha értesz hozzá, ezért szeretném megtudni.
2018. jún. 19. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:

ezesetben ftp:\\ésidejönasuli.cime

figyelj arra, hogy merre dőlnek a per jelek

2018. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Figyeltem rá, de sajnos még mindig nem jó.
2018. jún. 24. 20:31
 10/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg egy régebbi commanderrel : [link]


Sok sikert. üdv.

2018. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!