Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal tudok 6....

Melyik programmal tudok 6. generációs processzor alatti rendszerképet is lementeni bootolható pendrive-ról indított mentő szoftverrel? Eddig REDO-t használtam de az már nem indul el az új 6. generációs processzoron.

Figyelt kérdés
HÁLÁS VAGYOK HA SEGÍT VALAKI !!!

#kompatibilitás #backup #biztonsági mentés #6. generációs Intel processzor #új program keresése #biztonsági mentés boot médiáról
2018. jún. 14. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálam oprendszertől függött. Norton volt eddig, most Aomei.

[link]

2018. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Windowsban benne van alapértelmezetten, már a Windows 7 óta:


WinKey+R -> írd be, hogy "control" aztán klikk a Futtatásra -> A megnyíló Vezérlőpult jobb felső sarkában a keresőmezőbe írd be azt, hogy "mentés". Lesz egy olyan a találatok között, hogy "Mentés és visszaállítás", katt a szövegre és a megjelenő ablak bal oldalán lesz egy olyan szöveg, hoy Rendszerkép létrehozása. Na azzal le tudod menteni az egész partíciót lemezképként (.iso fájlba).

2018. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De hidegen nem tudja visszaállítani... Ha elszáll az opr, akkor jobb a célszoftver.
2018. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy Windows telepítő CD (vagy USB-s telepítő) kell ahhoz, hogy a Windows Image Bacup-al készített mentést vissza tudja állítani. Nyilván a mentést egy másik partícióra, HDD-re vagy egyéb adathordozóra kell készíteni.
2018. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, megtaláltam. Biztos jó ez is, így is.
2018. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A REDO-val azért volt jó, mert összesen 4 perc alatt a teljes mentés visszaállítható volt. Windows visszatöltéssel megpróbáltam a módszert, több, mint egy óra hosszáig kínlódott mire meglett. Ezért szeretnék valami olyat, aminek van saját CD-ről (Pendrive-ról) indítható saját felülete, (mint a REDO-nak) és onnan a teljes merevlemez menthető ahogy tetszik és visszaállítható is. Létezik ilyen? Amihez nem kell működő op. rendszer? És fut a legújabb generációs i3 processzoron is, nem írja ki, hogy "A hardver nem tölthető be" vagy ilyesmi ? Mert most ebbe futottam bele, hogy floppy lemezről kéri a drivert ismeretlen eszközhöz ami maga a hatodik generációs Intel processzor....... Ötlet vélemény jótanács és segítő hozzászólás ezek fényében? Köszönöm!
2018. jún. 15. 05:57
 7/13 anonim ***** válasza:
4 perc alatt az nem teljes mentés barátom, max valami visszaállítási pontot gyártott neked vagy a dokumentumaidat mentette. Én azt mondom az a biztos, amikor az ember lemezképet csinál a komplett rendszer partícióról.
2018. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De egyébként a Windows tud olyat is alapból, hogy system restore point
2018. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ebből a redo-ból próbáltad a legújabb verziót? A 6. generációs intel procik azért már nem mai csirkék.
2018. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez a REDO egy teljesen önálló linux alapú saját bootolású eszköz. Onnan teljes egészében elérhető minden partíció USB3-as külső vinyóra villám sebességgel túrja ki a teljes partíciót sok gigás méretben. Ehhez hasonlót keresnék, mert az idén gyártott i3-as processzor alatt nem hajlandó már elindulni a REDO. Nincs újabb verzió, ez sajnos egy ingyenes projekt "volt" ami eddig még működött nagyon nagyon nagyon hatékonyan.
2018. jún. 15. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!