Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Get Data Back, formázás előtt...

Get Data Back, formázás előtt vagy után használatos? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos Win 7 telepítés után az egyik winchesteremet a 2ből nem tudom megnyitni. Azt írja, hogy:

"A lemezt használat előtt formázni kell"


Get data back nem igazán tudom, hogy működik, de mind1.

Szóval a kérdés az, hogy formázzam le és utána próbáljam emg visszahozni az adatokat, vagy most? (most nem sikerül)


Köszönöm.


2010. jún. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
utána he
2010. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz, már kikövetkeztettem he xD:D
2010. jún. 16. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetőleg ne formázd le. De mivel ez gondolom csak vmilyen kompatibilitási probléma, kipróbálhatsz egy live linuxot. Pl. az Ubuntut, vagy erre a célra van vmi Parted linux, tudom ajánlani. Ezeket kiírod cd-re (v pendrive-ra) és telepítés nélkül elindul róla.
2010. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült végül.

Először azt hittem rossz a get data back mert nem bírt keresni a vinyón. Felraktam a Recuva-t és az sem, így leformáztam! Utána szépen a Recuva minden adatot vissza tudott állítani, hány nélkül.


Azért köszönöm!

2010. jún. 17. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!