Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe Flash Player az jó...

Az Adobe Flash Player az jó vírusírtó?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy vírusírtót az AVG-t. De a játékokhoz meg ugye sok helyen az Adobe Flash Player kell. A kettő ha jól tudom meg nem tesz jót a gépnek.

Mit csináljak akkor?


2018. jún. 16. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen az a legjobb! :-D


Minden vírust kinyír,sőőt,még a géped is átnézi.Hiszen egy FLASH PLAYER. Magyarúl egy Flash lejátszó.LEJÁTSZÓ! Tehát alegjobb vírusírtó!

2018. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%
mint felettem szóló is írta, az adobe flash player egy videólejátszó program. olyan, mint a VLC media player, csak szarabb
2018. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az Adobe Flash Player az jó vírusírtó?"

Nem.

Az Adobe Flash nevű programban/technológiával készült, weboldalakba beépített tartalmak (főleg játékok, videolejátszók) böngészőben tőrténő megnyitására szolgáló bőngészőbe épülő plugin.


Mivel az Adobe Flash egy idejétmúlt technológia ( [link] ) - a HTML5 (CSS3, Javascript/ES5+) cseréli le - ezért biztonsági szempontból kissé veszélyes (ezért tiltja le sok böngésző).

2018. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:
100%

A kettő éppen ideális együtt. Az AVG biztosítja az irtót, a kétes megbízhatóságú lejátszó meg beszerzi hozzá a vírust.


Tippelni sem tudok, honnan a csudából vetted, hogy a Flash Player vírusirtó volna, szerintem ez még e sok furcsa kérdést megélt oldalon is unikum. Mellesleg tudomásom szerint ma már a vírusvédelmi programok sem akadnak össze olyan előszeretettel, mint valaha, de ettől függetlenül elég egy.

2018. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy látom, valami vicces idióta már megint nagyon ráér, mert az utóbbi pár napban három olyan kérdést is kaptam, hogy tényleg tönkremegy a gép, ha ugyanabból a fajtájú programból (vírusirtó, médialejátszó, böngésző, szövegszerkesztő...) kétféle is van egyszerre a gépen?

-Istenem, hol olvastad ezt a baromságot?

-Hát, a Facebookon...

2018. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Télen az influenzavírus terjed. A nyári szünetben pedig a hülyeség. Utóbbi fertőzőbb...
2018. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!