Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Engem az érdekel, hogy az új...

Bognár Attila kérdése:

Engem az érdekel, hogy az új MSI X370 Gaming Pro Carbon alaplapomhoz vásárolt AMD Ryzen 5 2400G-hez szükséges biosz frissítést eltudom-e végezni otthon az első indításnál úgy, hogy letöltöm és usb kulcsra teszem a szükséges file-okat? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. jún. 18. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A processzorodhoz a 7A32v1C verziójú biosra van szükség, hogy működjön. Ha ennél újabb van az alaplapodban, akkor nem kell frissíteni. Viszont ha ennél régebbi, akkor a prociddal nem tudod frissíteni, mert nem ismeri fel az alaplap. Tehát legegyszerűbb, ha vásárláskor hivatkozol a processzorod típusára és bios frissítést is kérsz, így nem lesz semmi problémád a prociddal.
2018. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A rendelésnél nem szóltak a plusz 3000 ft költségről és ezért magam szeretném elvégezni a frissítést. Az első indításnál ha egyből a biost indítom el, akkor elvileg proci és memória nélkül lehetséges a frissítés.Jól tudom ezt? Ez volt a lényege a kérdésemnek. Vannak ilyen videók a videó megosztón, de nemtudom biztosan, hogy ez első indításnál is lehetséges-e ez?
2018. jún. 19. 07:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként milyen bios lehet az alaplapon? Mert azt sem találom sehol sem... Pedig még regisztráltam is a hivatalos gyártói oldalon. (Az alaplap amúgy jó, csak én nem vagyok profi még gép építésben.)
2018. jún. 19. 08:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy cikk a témában, ahol flasht használnak...


[link]

2018. jún. 19. 08:54
 5/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg megtaláltam a választ a kérdésemre a gyártó hivatalos oldalán. A május 5.-én kijött 7A32V1G számú bios

frissítés lehet, hogy megoldja a problémám, ugyanis flash kompatibilis. Remélem legalábbis! :D Köszönöm a választ a kérdésemre! Minden jót! :)

[link]

2018. jún. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!