Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi kell egy ilyen program...

Mi kell egy ilyen program megírásához? Alább lent

Figyelt kérdés
Full kezdő vagyok :) Szeretnék egy olyan programot írni, hogy egy bizonyos weboldalon letudjak foglalni egy időpontot egy adott email címmel. Tehát be akarom állítani pl. 2018.hó. nap óra.perc-kor foglaljon le ezt az időpontot egy adott email címmel, mondjuk heti gyakorisággal beállítva. Ezt milyen programmal, és hogy tudnám megírni? Nagyon bonyolult lenne? Köszi a segítséget!!

2018. jún. 22. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked bonyolult lenne. Egyszerű megoldás, ha a kérdéses weboldalnak van a foglalásra apija, ha nincs, akkor bizonyos esetekben megoldható, ennek a nehézsége már az oldaltól függ (csrf, captcha stb)
2018. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát teljesen kezdő projektnek felejtős. Tesztelni sem lenne könnyű, mert nem foglalhatunk le pár száz időpontot "tesztelésből". De szinte bármilyen programnyelven meg lehet írni, csak meg kell nézni milyen hálózati kéréseket küld el a weboldal a foglalás közben és ugyanazt el kell küldeni, esetleg lehet pár egyszerhasználható token amit le kell kérni, ha szükséges akkor be kell jelentkezni, ha captcha van akkor olyankor egy külső szolgáltatásnak el kell küldeni ahol pénzért megcsinálják (1000 captcha kb. $1-$2.5), stb. Programnyelvből gyakran mondják talán Pythont, én Java-ban írtam eddig ilyeneket mert kényelmes könytárakat találtam (és részben írtam) hozzá. Aztán vannak olyan programok mint pl Kantu amikhez nem (annyira) kell programozni, de ezeket nem próbáltam, nem tudok róluk nyilatkozni.
2018. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!