Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ppa tárolókat ajánlan...

Tudnátok ppa tárolókat ajánlani Debian/Ubuntu oprendszerekhez?

Figyelt kérdés
Driverek,programok érdekelnének általános felhasználó számára (játékok nem),melyek folyamatosan frissen vannak tartva.

2018. jún. 26. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A default repók, beleértve Debian esetén a non-free repókat és Ubuntu esetén a universe-t/multiverse-t, elegendőek. Külső repót akkor használj, ha konkrétan van olyan program, ami nincs meg a defaultokban.
2018. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor veszek fel új repót, ha egy konkrét szoftverre van szükségem, és a hivatalos repóban nincs benne vagy nem a legfrissebb stabil verzió van ott, és még úgy is próbálok rákeresni, hogy mennyire megbízható a hely.

Amiket én használok (Linux Mint 18):

ppa.launchpad.net/damien-moore/codeblocks-stable/ubuntu

ppa.launchpad.net/rvm/smplayer/ubuntu

ppa.launchpad.net/webupd8team/java/ubuntu

2018. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 27. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Libreoffice-t is be szoktam állítani, mert az sem szokott igazán frissülni új verzióra. Kis ügyességgel beállíthatod azt, hogy csak az adott verzión belül frissítsen az újabb alverzióra, de mondjuk 6.0-ra még ne (mert pl. azt még nem tartod elég stabilnak) VLC-t is beállítom, de a honlapjukról szedem le a kulcsot, nagyon feledékeny vagyok, és állandóan elfelejtem. (Bocsi ez így nem annyira nagy segítség tudom, de talán az, hogy ezeket is érdemes...)
2018. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is mindig tervezem,hogy egy .txt-be elmentegetem,de valahogy mindig elmarad..:)
2018. jún. 28. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már a .txt elmarad... Egy ilyen szöveges tetoválás nem lenne szexi? Nekem nagyon bejönne! :D

Míg egyesek női neveket tetoválnak, aztán tetoválással áthúzzák azt másik nevet felírva nagyobb betűkkel, te ezt ppa tárolókkal tehetnéd meg. Egy rendszergazdai állásinterjún csak megmutatod, és tuti, hogy felveszek látva az elhivatottságodat! :D


Bocs az off-ért, de nem tudtam kihagyni! :D

2018. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem készülök renccergazdának...xD
2018. jún. 30. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!