Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megoldani?...

Hogyan tudom megoldani? VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR

Figyelt kérdés
Van egy ASUS ROG GL553VD laptopom. Már két hónapja megvan, és nem is volt vele eddig nagyobb probléma, de két hete a gép kékhalált kapott. A benne lévő GTX 1050-es videokártya drivere pedig többször is leállt játék közben. A problémát megpróbáltam megoldani úgy, hogy a gépen újra raktam a Windows 10-et, és utána a teljesen tiszta gépre telepítettem rá a gyári drivereket, de ez sem használt, ugyan az a hiba keletkezett, mint az újratelepítés előtt. Tudnátok valamilyen tanácsot/segítséget adni? Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 1. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a win 10 magától megcsinálta egy idő után az egyik frissítéssel, nekem akkor jött ha egyszerre mondjuk 2 videólejátszó ment, vagy videó és játék, ha csak egy akkor soha, ha rákeresel van rá megoldás de én azt nem mertem megcsinálni
2018. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gariztasd, valszeg elromlott a VGA benne.
2018. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a probléma van az acer aspire vx5-591g laptopommal ugyanúgy gtx 1050-es kártyás,elküldtem garanciába és mondták hogy a geforce driverel a szarok és hogy nem hardveres,fölöslegesen szerintem ne vidd el szervízbe mert ugyanezt fogják mondani,rakj fel egy régebbi drivert az nekem segített és reménykedjünk abba hogy jönni fog egy javítás
2018. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!