Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 aktiválása miért...

Windows 10 aktiválása miért nem sikerül? (több lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy ezen a laptopon eredetileg Windows 7 volt. Anyukám egy hozzáértővel Win10-et rakatott volna rá, de valamiért nem sikerült. Egy barátnőm ismerőse megcsinálta nekem, de úgy tűnik nem aktivált Windows-t rakott fel a gépre, mert most a jobb alsó sarokban kiírta, hogy Aktiválja a Windows-t (korábban sok rendszerüzenet jött efelől). Próbáltam netről szedett kódokkal beváltani, de semmilyen nem sikerült. Home-om van, a Home-hoz való kódokat rögtön nem fogadta el, a Professional-höz meg valami hosszabb hibaüzenetet írt. Újratelepítés szerintem nem oldja meg a problémát. Úgy gondolkozom, hogy ha a teljes Windows, amit anyukám ismerőse akart feltenni a gépre, felrakása sikertelen volt, akkor hiába kérek meg más hozzáértőt, neki sem fogja engedni... lehetséges hogy csak a tört windows-t engedi telepíteni?

Segítsetek kérlek, teljesen tanácstalan vagyok! :/

És kérlek tartsátok magatok ahhoz, hogy laikus vagyok... köszönöm. :)



2018. júl. 4. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kovesd lepesrol lepesre.


[link]

2018. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy használhatod a KMSPico-t is.
2018. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt egy oldal, a legjobb és leggyorsabb módszer szerintem.

Egyébként hasonló az 1. válaszoló által küldött videóban látottakhoz (sőt, az is).


[link]

2018. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a KMspico megbízható? :/ mert olyanokat olvastam, hogy telenyomja a gépet hirdetésekkel, meg a Feladatkezelőben is indít folyamatokat, meg ilyenek.
2018. júl. 4. 22:28
 5/12 A kérdező kommentje:

Te jó ég sikerült!!!!!!! :O

Köszönöm szépen a videót!!!!! CMD-vel megcsináltam!!!! Kösziiiii :3333

2018. júl. 4. 22:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülünk, de egyébként az EREDETI, HIVATALOS KMSPico-ban nincs semmi vírus meg hasonlók, csak a neten keringő kamuváltozatokban.
2018. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor így, hogy kms.lotro.cc - t írtam a CMD-be, így sem lesz gond? Mert ez nem tudom mi...
2018. júl. 4. 22:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem használnék KMS-t... Nagyon nem ajánlom, de te tudod, a te géped.
2018. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de a linkben, amit küldött az 1. válaszoló, a srác KMS-t használ. Te azt írtad, hogy amit te küldtél, az ugyanaz mint az első linkje. Most akkor hogy is van ez? :/
2018. júl. 6. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért lopod el a szoftvert? Kb. 1500 Ft-ért is meglehet venni külföldi oldalakon.
2018. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!