Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tartsam ezeket a programok...

Meg tartsam ezeket a programokat vagy nem éri meg feleslegesek?

Figyelt kérdés

Most vettem ezt az új laptopot és nem tudom megéri-e tartani ezeket a programokat?

[link]

[link]

avirát meg lolt már én telepitettem igazából a lenovo saját programjai érdekelnének hogy megtartsam vagy ne mert csak a gépet lassítják. válaszokat előre is köszönöm



2018. júl. 5. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp ezért szoktam újratelepítéssel vagy alaphelyzetbe állítással indítani új gép vásárlásakor.
2018. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Lenovo programokat törölheted, a többit ne.
2018. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az összes Lenovo program mehet a kukába, ez biztos azzal a CCSDK-val együtt is. Microsoft Office, illetve OneDrive is mehet le, ha nincs rá szükséged. Ha kell, értelemszerűen ne töröld, de nem létszükségletűek. Ha jól értelmeztem abból a nagyon kevés információból, ami fent van róla, akkora az az Genesys USB program sem létszükségletű, de inkább ne piszkáld azt mondom. Sokat úgy sem zavar a gépen, ebben nagyjából biztos vagyok. A Cisco programokat is letörölheted, mivel a hálózati vezérlő driver-e fent van. Ezek csak opcionális extra programok, nagyon röviden valamiféle védelmi dolgok ezek (nem nagyon volt kedvem értelmezni a talált infót róluk, csak levontam a gyors következtetést). Az Intel Security Assist is törölhető, nem kötelező fent lennie, viszont a többi Intel programot ne piszkáld. A Dolby akár még törölhető, de az egy jó fícsör, a hangzás minőségét hivatott javítani. Én tuti nem törölném le.
2018. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az említett programok törlésével szerintem nem fog érdemlegesen javulni a laptopod gyorsasága. SSD nincs benne? Na az pl egy hatalmas nagy adrenalin löketként hatna a masinádra :) Nem tudom laptopoknál hogy van, de azt hiszem tárolót még lehet beléjük tenni.
2018. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt gondoltam hogy nem lesz nagyon gyors de mindig 100%kal indul a gép. és egy kicsit javitana rajta szerintem ha ezeket le törlöm.
2018. júl. 6. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!