Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom eltüntetni a...

Hogy tudom eltüntetni a csillagokat?

Figyelt kérdés

$z@arban vagyok. Pár éve regisztráltam Instagramra. És tavaly, kb. lehet 2 éve is már az, volt egy beszélgetésem, illetve egy kép is fent ami nagyon kéne. Nagyon nagyon. És én tökre elfelejtettem a jelszót. a felhasználó nevem megvan. Nincs összekötve a facémmal, főleg hogy nincs.

És amikor kérném az Email-emre a visszaigazoló cucclit, akkor csillagozva írja ki az emailt. Én meg tökre elfelejtettem azt az email-em. Van vagy 10 db. Én meg azt 8 éve csináltam. Tökre nem emlékszem semmire. Pár betűt kiír és csá. A kérdés el-e tudom tüntetni a csillagokat, esetleg meg hackelni valahogy a saját accomat? :DDD Sürgős, mindjárt szülinapja. SZÓVAL NAGYON SÜRGŐS! :D



Ui: a fiókom privát, 0 követővel.



2018. júl. 27. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az f@$za.. Áhh. Így rohadt szar lesz. Valami hack biztos van. Pár éve mondtam neki valamit (az most mind1 ki), pontosabban megígértem valamit. És most sikerült beteljesítenem. Szülinapjára mondom ez tökéletes. De így nem lesz az.. valami hacket mondjatok már..
2018. júl. 27. 22:55
 3/7 A kérdező kommentje:
kinek*
2018. júl. 27. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs feltörhetetlen rendszer, de kétlem, hogy bárki is hosszú börtönéveket kockáztasson azért, hogy te elkészíts egy szülinapi ajándékot.

A "csillagokat" meg nem tudod eltüntetni, pontosabban: a böngészőnek a rendszer már nem küldi el azokat a karaktereket, ahol csillag van.

Amit tehetsz: megpróbálod kideríteni, hogy mi lehetett az az e-mail cím. Amit lehet, hogy 8 éve csináltál, de 2 éve még használtad, szóval tessék megerőltetni az emlékezetedet!

A jövőben meg tarts egy kicsit átláthatóbb rendszert! Nincs azzal baj, hogy több címed van (nekem még ennél is több van), de legyen benne valami rendszer, vagy legyen róla feljegyzésed.

2018. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Esküszöm nekem megérni azokat a börtön éveket😀. Amúgy meg van az email, de most még nehezebb dologba ütköztem. A freemail-ba nem tudok bejelentkezni, mivel a biztonsági kérdésem az hogy: hogy hívnak

És beírtam amit valószínű a válasz, mert mindig ez a biztonsági kérdés, és nem jó. Erre megoldás? Nincs mi?😞

2018. júl. 28. 01:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hülye.
2018. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hülye nem, csak rövid memóriájú🤣😂😂😂
2018. júl. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!