Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan futtathatok egy valamen...

Hogyan futtathatok egy valamennyi felbontásba egy játékot? (lent)

Figyelt kérdés
A harry potter 3-mat feltelepítettem,és minden jól ment,addig míg magyarosítani akartam a game-et, 1920x1080-as monitorom van,és amikor beraktam a magyarosítást,akkor lett a játékba vagy 512x743 felbontás,vagy mennyi, utánanéztem a dolgoknak és a dokumentum mappába,a játék mappájába,és a magyarosítás mappájába is szöveges dokumentumba be kellett mennem (hppoa) és ott ki kellett keresnem a felbontást és átállítani 1920x1080-ra,meg is tettem,javult is,de nem lett hd minőségű,vagyis úgy értem hogy még mindig ronda a kép, kb ilyen 1024x720 lehet,vagy mennyi és 1920x1080-ra van beállítva, mi a teendő ilyenkor? mit tegyek hogy normális képernyőn tudjak játszani?
2018. júl. 28. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egy 2004-es filmes játék, hol gondoltak akkor a FHDra? Ha tudod vágd be ablakosba vagy ülj távolabb.
2018. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!