Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem miért nincs az a kérdése...

Nekem miért nincs az a kérdéses, , matrica" instagrammon? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már vagy ötször frissítettem az instagrammot. Egyszer ujralötöltöttem, sőt már egy egész rendszerfrissítést is csináltam DE MÉG EZEK UTÁN SEM ELÉRHETŐ EZ A LEHETŐSÉG. Nagyon elkeseredett vagyok ez miatt mert mér mindenkinek van csak nekem nincs rip :"(

2018. júl. 28. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor bevezetnek egy új funkciót egy weboldalon, nem azonnal jelenik meg mindenkinél. Nem is tudna, hiszen több százmillió profil frissítése még akkor is több hétbe telik, ha mondjuk másodpercenként 100 profil frissül. Ezen pedig nem segít, és hatással sincs rá ha újra betöltöd az oldalt. Meg kell várni míg rád kerül a sor.
2018. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bacsó Bence válasza:
Még nekem sincs ott ne aggódj bár már engem is úgymond idegesít H csak én lehetek ilyen szerencsétlen. Idővel hátha elő jön.
2018. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne aggódj nekem se működik még..😭😭 Lassan már nem lesz trend mire nekünk meg lesz😂🙈
2018. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!