Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 tálca fel-felvillan...

Windows 10 tálca fel-felvillan sok percenként miért?

Figyelt kérdés

Nvidia szoftver frissült a napokban, lehet már előtte is csinálta, de a W10 tálcán végigfutnak az ikonok felvillannak, mint amikor egy programot frissítek, csak azzal a különbséggel, hogy most semmi nem frissül, még az Áruház alkalmazásban sem frissül semmi.


Mi a fene csinálhatja?


A W10 eseménynaplóban semmilyen bejegyzés nincs ezzel kapcsolatban.


Hogyan deríthetem ki, mi villództatja a tálca ikonjait 10 percenként?



2018. aug. 5. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam is szintén ezt csinálja.
2018. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Más problémád nincs kérdező?


Gondolok ilyenekre, HDD-vel SSD-vel még néha kékhalál stb gondok?

2018. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem nincs, és 1-2 hete csinálja kb.
2018. aug. 5. 20:04
 4/13 A kérdező kommentje:

Leszedtem minden mostanában telepített programot, NVIDIA visszaraktam az előző verzióra, ugyanúgy villog.



Egyedül valami intel management program frissült, amit nemszedtem, le valami alaplapi chipset vezérlő driver talán.

2018. aug. 8. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Milyen gyakorisággal látod ezt? Nálam is előfordul nagyjából óránként legalább 1x, vagy épp többször (nem tudom pontosan, nem figyelem), de szerintem ez valami globális "asztalon jobb klikk frissítés" dolog lesz, ami automatikusan megy. Sok vizet nem zavar, semmi teljesítménybeli romlást nem tapasztalok ebből kifolyólag, szóval az én szememet cseppet sem piszkálja.

Fél-off: az előző monitoromon (kockamonitor, 1280x1024 75Hz) a képernyő alja random elkezdett fel-le remegni mint a kocsonya :D Na, az zavaró volt, ez egyáltalán nem az.

2018. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

kb így ahogy írod, ilyesmi gyakorisággal, de eddig nem volt ilyen.


Csak nem tudtam, hogy az NSA készít képernyőképet a gépemről, vagy pityke őrmester kíváncsi milyen kérdést írok ki a gyk-ra :DDD


Nem tudom milyen bug, de k... zavaró. Lehet az új Skype?


Mert az egy rakás ...


hiába frissült, 8.27-re ma.

2018. aug. 8. 23:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem zavaró szerintem egyáltalán. Az esetek többségében mikor PC-n csinálok valamit úgysem a tálcát nézem, hanem a tartalmat. Ha úgy érzi, hogy frissülnie kell, mert úgy lesz stabilabb/gyorsabb/jobb, akkor tegye csak, engem nem igazán érdekel addig, még az op. rendszer maga tökéletesen működik.

Nekem igazából az új Skype-al sincs bajom. Szeretem a változást, talán azért is. Azt kizártnak tartom, hogy a Skype okozná ezt, de ennek könnyű utána járni. Töröld le és nézd meg, hogy Skype nélkül is előjön-e a hiba vagy sem. Ilyen egyszerű.

2018. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nem érted miről beszélek.


Az senkit nem érdekel, hogy téged zavar-e vagy sem. Engem zavar.


Itt nem frissítgeti a rendszert a windows, hanem valamiért állandóan ráfrissít a tálcára, halál idegesítő módon.


Állandóan elvonja figyelmem.


Valakinek ötlet? esetleg akinek szintén pár hete csinálja.

2018. aug. 12. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nekem nagyon sok gond van itt a nyár alatt a win10-l. Lehet neked is váltanod kellene win7-re vagy 8.1-re. Win10 öröké ilyen lesz.

Elvileg a Microsoft akar egy másik Windowst, de az már teljesen virtuális lesz, lehet nem is kell majd számítógép, csak egy szemüveg.

2018. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oké, jogos. Konkrét válasz: ez ellen nincs mit tenni. Ne nézz oda, max ez az egyetlen megoldás.
2018. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!