Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kérdezi meg minden...

Miért kérdezi meg minden egyes indításnál hogy futtani akarod e ezt a programot?

Figyelt kérdés

Synaptics pointing Device nevű program kérdezi meg mindig win7 alatt.

Ugye ez a touchpad működéséhez kell , és egyértelmű hogy kell, de ezt automatikusan kellene hogy elindítsa a rendszer, nem azt hogy beírom a jelszót és megkérdezi hogy run or cancel XD


Hogyan állítsam be ?



2018. aug. 7. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az exe-jét tedd be inditopultba. Vagy töröld le a drivert es Tegyél fel egy frissebnez,vagy ugyanazt újra. Akkor is ezt csinálja?
2018. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezeket a kérdéseket minden programnál meg akarod szüntetni:


Vezérlőpult -> Felhasználói fiókok -> Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása -> Soha nem kérek értesítést -> Ok


Ez csak egy biztonsági kérdés, én win telepítésnél azzal kezdem hogy kikapcsolom. Javaslom a következő kikapcsolását is:


Vezérlőpult -> Internetbeállítások -> Biztonság -> Egyéni szint -> (Egyéb) -> Alkalmazások és nem biztonságos fájlok indítása -> Engedélyezés (Nem biztonságos) -> Ok


Semmit nem érnek ezek a kérdések. Ha az illető vírust akar futtatni, úgyis rányom a futtatásra, ha meg tudja hogy biztonságos fájl, hiába kérdezgeti folyton a windows...

2018. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én vagyok a hülye , mert van olyan lehetőség a felugró ablakbak hogy ne kérdezze meg hanem egyből indítsa :D


De köszönöm nektek a válaszokat !!!! :)

2018. aug. 7. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!