Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-t 8,8.1-t,10-t,...

Windows 7-t 8,8.1-t,10-t, melyiket rakjam fel? Nem aktiválom a Windows-t akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Részletesen mondjátok el, a felsorolt operációs rendszerek hogy működnek aktiválatlanul?


Vannak ezek a Windows Loader, Microsoft Toolkit, KMSpico aktiválok, amiket sokan nem ajánlanak itt gyakorin, és inkább ajánlják hogy használjuk aktiválatlanul.


Szerintem úgy nem jó használni egy fizetős operációs rendszert aktiválatlanul, mert biztos agyf..szt kapunk.

Sokat olvastam azért se ajánlják ilyen aktiválókkal aktiválni mert vírusosak, vagy adatot lopnak, turkálnak a rendszerben, néha hibásan működik tőlük a rendszert


Gépem:


TÁP: FSP 400W HEXA

Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)

Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz

Ram: G.SKILL 8GB DDR3 1600MHz F3-1600C11S-8GNT

SSD: Adata 128 GB

Merevlemez: Toshiba 1TB

Merevlemez: WD 1TB

22x dual layer DVD író



2018. aug. 8. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A Windows 7 keményen bacogat, ha nem aktiválod. Egy idő után nem is engedi használni a rendszert.

A 8.1 nem tudom pontosan hogyan viszonyul az aktiválatlan állapothoz. Valami olyasmit olvastam, hogy ugyanúgy, mint a Win7.

A Win10 bármeddig használható aktiválatlanul. Büntetésed érte egy vízjel a jobb alsó sarokba és a vizuális beállítások letiltása.

Az aktivátor tényleg nem a legjobb ötlet, de mit van mit tenni, ha régebbi rendszert használsz.

2018. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted melyik Windowst tegyem fel a gépemre?


Akkor szerinted is inkább használjam aktiválatlanul?

2018. aug. 8. 15:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Frissítések működnek?
2018. aug. 8. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt tedd, ami neked megéri. Ha megéri fizetned a rendszerért, fizess érte. Ha nem, a Win10 az egyetlen alternatíva akkor, ha nálad nem játszik az aktivátor. Ha aktivátorról is lehet szó, ott a Win8.1 és a Win7 is.
2018. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!