Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a windows 7,...

Tóth Renátó kérdése:

Miért fagy le a windows 7, minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
Ma raktam újra,mert nagyon belassult.Minden drivert,segédprogramot felraktam,de gondol egyet és megfagy teljesen(semmi kék halál,csak megakad és az egér sem mozdul,csak a resettel érek valamit).Egy KINGSTON SV300S37A120G ssd-n dolgozik a windows 7 prof. 64bites verzió.A ram hibát kizárhatjuk,futtatam memtestet.A hőmérsékleteket figyelem,semmi kiugró adatot nem tapasztalok.A sata kábelből újjat is vettem már.Az előző rendszer előtt is ugyan ezt játszotta,azért raktam újra,azt hittem sikerült megoldani a problémát,mert az előző rendszer nem csinálta ezt.Kezdem unni ezt az egészet,lassan felgyújtom a francba.Lehet hogy a ram időzítés a hibás?Mikor új ramokat vettem bele,akkor nem nyúltam hozzá,mert fingom nincs róla,hogy mit hogyan kellene állítani,de egy két oldalon írták,hogy érdemes lehet megpróbálkozni vele,egy válaszba leírom a ramok típusát.

2018. aug. 10. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
tapegyseg milyen? az a lefagyasoknal szinten ludas. Nalam is ezt csinalta egy gagyi tap, es tenyleg baromi idegesito, volt mikor mar a windows toltesekor lefagyott:D
2018. aug. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Samsung M3 78T5663QZ3-CF7 2x2gb 800 mhz és egy P5KC lapban duruzsol.Ami feltülnt a napokban,hogy a 3.3v-nál a spedfan csak 2.9-et érzékel.Sajnos nincs műszerem,hogy rámérjek,de eldönteni sem tudom,hogy ez mihez tartozó feszültségi érték.
2018. aug. 10. 01:23
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ugrik be,hogy milyen és mekkora táp,de nem mai darab olyan 400 watt körüli,holnap megnézem,nincs kedven szétkapni,valamint feldobok egy win 7-et HDD-re,esetleg mepróbálom az ssd-t bedugni egy plusz portba,ahol a BIOS Ide-s vinyónak látja,hátha.
2018. aug. 10. 01:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Bár ha procinak vagy a ramnak adok nagyobb feszültséget,akkor speedfan és BIOS szerint is megkapja a pluszt.
2018. aug. 10. 01:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Amit még sikerült netem találnom,hogy letiltom az AHCI módot,és újratelepítem
2018. aug. 10. 01:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom jól elbeszélgetsz itt magaddal. :)
2018. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát tudod hogy van,jó néha értelmes emberekkel szóba állni :D Közben sikerült rájönnöm,hogy mi a gond.Van benn egy 250-es WD HDD és az nem akarja valamiért az igazat.HDD Sentinel 97%-os kondíciót ír rá,vagyis gondolom valami beállítási probléma van.
2018. aug. 10. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!