Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Razer Kraken V2 7.1 (USB)...

Norbi201097 kérdése:

Razer Kraken V2 7.1 (USB) Driver (? ) probléma

Figyelt kérdés
Adott az említett füles, amit még tavaly vettem. Akkor bedugom a gépbe, feltelepítem a hozzá tartozó kelékeket (synapse, surround) és tökéletesen működik, mindent betudok állítani. Most nemrég újra kellett telepítenem a Windows (Win10) és szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy a surround pro nem támogatja az USB-s fejhallgatót... és a synapse sem ismeri fel, vagyis látja hogy be van dugva, de meg sem jeleníti. Mivelhogy nem tudom beállítani a hangzást és a mikrofont sem, van valami megoldás (szoftver, hangkártya, bármi) amivel tudom állítani, szabályozni a hangokat? (a windfosnak az alap cuccai nem jók, mert mindent csinálnak, csak azt nem amit kéne)

2018. aug. 11. 07:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!