Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telefonom folyamatos...

Androidos telefonom folyamatosan reklámokat dobál fel, nem telepítettem mostanában semmit, hogy tüntethetném el?

Figyelt kérdés
a legutóbbi szoftverfrissítés óta tart ez, nem töltöttem le semmi appot semmi újat csak a telefon frissítette magát. azóta ha feloldom a képernyőt wish reklám ugrik fel. már nagyon irritál. Xiaomi felefonom van redmi 3 note pro

2018. aug. 11. 18:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui: nem szeretnék ad blockert vagy hasonló reklámblokkoló appot telepíteni amíg nem létszükséglet
2018. aug. 11. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Uff, akkor én ezt most jól értem, hogy magában a rendszerben vannak a reklámok? Nem appon belül? Ha ez így van, ments le mindent telóról és hozd elő a recovery mode-ot. Kapcsold ki előtte a telefont. Bekapcsolni a bekapcs+hangerő fel gombkombináció nyomva tartásával kapcsold be. Előjön az említett mód, ha így kapcsolod be a telót. Elsőként a nyelv kiválasztásával fogadd, a hangerő fel/le gombokkal lapozva válaszd ki az English (magyarul angol) nyelvet, a bekapcs gombbal tudod le "enterezni". Ha ezzel megvagy, új lehetőségek jönnek elő, válaszd ki a "Wipe & Reset" lehetőséget. Ezen belül válaszd a "Wipe All Data" lehetőséget. Erősítsd meg, mikor kéri a "Yes" lehetőség kiválasztásával. Ha visszakerültél a főmenübe, válaszd ki a "Reboot" lehetőséget, azon belül a "Reboot To System" lehetőséget.

[link] - itt megtalálod az előbb leírt folyamatot képekkel/videókkal illusztrálva.

2018. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!