Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom elindítani a...

Hogyan tudom elindítani a windows 10 telepítőt a MacBookomon?

Figyelt kérdés

Csak Windows-t szeretnék a gépemre. Bootcamp használata nélkül szeretném telepíteni.


Hogyan kell?


2018. aug. 14. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bootcamp-pel :-D Az előkészít mindent, majd amikor elindul a Windows telepítő, akkor törlöd a mac és a windows partíciót, és létrehozol egyet a windows-nak.


(csak akkor mi a fenének vettél MacBook-ot?)

2018. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Mac gépbre olyat, hogy csak Windows, az nem nyerő. Az apple gépek hardvere is macOS-re vannak optimalizálva. Macbookra CSAK windows, az olyan, mint Ferrari-t vizezett benzinnel tankolni. Hülyeség.


A windows az még PC-n sem teljesen stabil, nemhogy egy Mac gépen. (Én a PC-men is Linuxot használok, windows helyett). Csak windows-al, lassabb éskevésbé stabil lesz az amúgy önmagában f4sza macbook.


Ha viszont neked feltétlenül muszáj a windows, és nem akarsz venni a macbook helyett egy másik laptopot, de stabilnak akarod tudni a gépedet, akkor már pedig le kell nyelned a békát és hagynod kell rajta a macOS-t (ami amúgy is jobb operációs rendszer mint a windows, de..ebbe most ne menjünk bele), és Boot Camp-el feltenni a Windows 10-et, és akkor 2 operációs rendszer lesz a gépeden.

2018. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2#

Tetszik ez a vizezett benzin hasonlat, még ha nem is tudod összekeverni a vizet a benzinnel.

2018. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!