Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Macbook air rendszergazda...

Macbook air rendszergazda probléma?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni nekem az alábbiban:


átírtam a rendszergazda nevemet, újra indítottam a gépet, de ahogyan visszajelentkeztem ugyanazt a régi nevet látom még mindenhol, DE már nem engedélyezi. Vagyis nem tudok belépni ha futattni vagy törölni akarok programokat, a jelszavam jó de se az új név, sem a régi nem játszik.


most mit csináljak ?? :(



2018. aug. 15. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha itt kérdezed, akkor a legjobban úgy jössz ki belőle, ha újratelepíted a rendszert, és mentésből helyreállítod az adataidat. Nem nagyképűségből mondom, hanem mert macOS-en átírogatni egy account-ot nem okos dolog, és összhangba hozni a megváltozott körülményekkel nem 10 perc, mint pl. Linuxon, különösen nem akkor, ha már akkor sem tudtad pontosan, hogy mit csinálsz, amikor ezt megtetted (mert ezek szerint így történt).


Elindíthatod a rendszer single módban, és root-ként helyre lehet rakni, de az első javaslatom sokkal hamarabb meglesz.

2018. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!