Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 HP asztali gépen...

Windows 10 HP asztali gépen egy Samsung ML1665 nyomtató új toner csere után feketén nyomtat. Az egész oldal teljesen fekete. Miért?

Figyelt kérdés
Szervizben más gépen kipróbálták, ott minden OK volt. Most ezért kéne egy tiszta telepítést végeznem a gépen?

2018. aug. 18. 10:30
 1/1 A kérdező kommentje:
A gyártó (SAMSUNG) és a HP oldalán találtam egy auto update programot. Eltávolítottam a régi nyomtatót, és ezzel a programmal újratelepítettem. A jelenség megmaradt továbbra is. Tanácstalan vagyok, mert nem értem mi okoz ekkora hibát. A windows 10 a legújabb ami rajta van, de nagyon játszom a gondolattal, hogy újratelepítsem, csak ne kéne megint mindent újra beállítani. Van GHOST mentésem de még 2016ból, és sok volna amit újra be kéne állítanom. (outlook talána a legbonyolultabb)
2018. aug. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!