Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VideoGrabber MT4169 driver...

VideoGrabber MT4169 driver problema?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Na most felraktam a fent emlitett programot a kezikonyv utasitasa szerint. Csakhogy a gepem nem ismeri fel ay eszkozt (usb). USBtv007 ezt irja. probaltam tobb drivert is felrakni de hiaba.



2018. aug. 22. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Windows 10 et hasznalok.
2018. aug. 22. 17:16
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Ha a Windows 10 nem ismeri fel magától, akkor próbáld a frissebb hivatalos driver-t:

[link]

2018. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi. De ebben nincs exe fajl. Csak Security Catalog fajl. Ezzel mit kell csinalni ?
2018. aug. 22. 18:09
 4/6 CspCsj ***** válasza:

- Kibontod a "Windows_8_64bit" mappát. (belelépsz a ZIP fájlba duplaklikkel > említett mappán jobbegérgomb > Másolás > kilápsz > üres helyen jobbegérgomb > Beillesztés)

- Megnyitod az Eszközkezelőt (Start gombon jobbegérgomb > Eszközkezelő)

- Elvileg lesz egy sárga felkiáltójeles ismeretlen média eszköz > ezen jobbegérgomb > Illesztőprogram frissítése > Keresés a számítógépen > Tallózd be a kibontott mappát, ami a fenti módszer alapján a Letöltések mappában van > Tovább gombra telepíti)

- Sikeres telepítés után a programjával, vagy egyéb rögzítő programmal (pl. OBS) próbáld ki.

2018. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de van egy kis probléma. Az eszközkezelőben a "hangok, játékok és egyéb" címszó alatt van "OEM device" néven. Ha próbálom frissíteni mindig kiírja, hogy a legfrissebb verziót használom és az eszköz megfelelően működik. Persze ugyanúgy semmi sem megy. Ami a röhej, hogy kaptam egy másik ilyen USB eszközt és az sem megy (tehát gondolom nem az eszközzel van baj), a videomagnó is jól működik, TV-n semmi baja sincs.
2018. aug. 23. 14:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Na sikerült megcsinálni. Fogtam és újra raktam az operációs rendszert, így törlődött az összes driver és frissen feltudtam rakni azt ami kell.
2018. aug. 26. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!