Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy Lenovo 320-15IAP...

Vettem egy Lenovo 320-15IAP notebookot, és telepíteném rá a Windows 7-et, de a drivereket nem tudom sehogy sem a gépre rárakni. Hogyan tudnám megoldani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sem az USB-nek, sem az ethernetnek, semminek nincs driverje. Egyedül a CD/DVD ROM az ami működik, azon kivűl a képernyőn megjelenik a cursor, de nem lehet irányítani, pendriveot próbáltam rárakni, semmi sem történik. Megnéztem az eszközkezelőben, mindegyik eszköznél hibát jelez. Mit tudnék csinálni, illetve hogyan/honnan tudnám a drivereket beszerezni, internet nélkül? Válaszotokat előre is köszönöm

2018. aug. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, csak a Win 10-et támogatja a laptop.
2018. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak Win10-et tudsz rárakni. Ráadásul ahhoz sem lesz egyszerű összevadászni a dolgokat, mert a Lenovo terméktámogatása egy nagy nulla a garanciájukkal együtt. Legközelebb vásárlás előtt nézz utána a dolgoknak.
2018. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt telepítened kellene -- Lenovo Solution Center.
2018. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két-három éve már csak Windows10 telepíthető az új laptopokra. Ha használt üzleti laptopot veszel cégtől, azokra lehet Windows7-et telepíteni. De egyébként is, ezek az új Lenovok tajvani műanyag gagyik, viheted hamar a szervízbe. Saját tapasztalat.
2018. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért prima külföldről behozott jó notebookok kaphatók. Újat olcsón? Soha többé!

Adj rajta túl minél előbb, mert járhatsz akárhányszor Budaörsre, a garanciás szervízbe.

Vegyél ilyet: [link]

2018. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!