Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A win7-tel vásárolt számítógép...

A win7-tel vásárolt számítógép újratelepíthető win10-re?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy laptopot win7-tel még 2014-ben, és akkoriban ingyenesen frissíteni lehetett win10-re, mert akkor jelent meg. A kérdés, hogy van e mód úgy visszatelepíteni "gyári" beállításokra, hogy megmarad a win10, vagy letölthetem-e majd újra, vagy van e bármilyen más lehetőség?

Köszönöm!



2018. szept. 4. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Fel tudod rá tenni a windows 10-et, viszont érvényes licenszed nem lesz rá, azt venni kell, ugyanis az ingyenes váltás windows 7-ről 10-re már nem él.
2018. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, totál hülye vagyok ezekhez :D az érvényes liszensze nélkül gondolom egyáltalán nem működik, tehát felesleges, ugye?
2018. szept. 4. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Működik, csak jobb alsó sarokban lesz egy felirat.
2018. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minek telepítenéd újra? Windows 10-et visszaállíthatod a telepítés utáni állapotra "Alaphelyzetbe állíthatod":

[link]

Itt van youtube videó is róla: [link]

2018. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4! Igen, ezt már megtaláltam, csak aggódok, hogy a gép alapállapota tulajdonképpen a win7, mivel azzal vettem. A win10-re csak kb egy fél évvel később frissítettem, de ugye nem vettem meg, csak volt egy olyan lehetőség, hogy ingyenesen rá lehet tenni a gépre. Így nem a win7-re fogja visszaállítani?
2018. szept. 4. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, a win10-et fogja alapállapotba tenni, mintha tiszta telepítést csinálnál.Egyébként a frissítéssel kaptál egy digitális licenszet, ami a gépedhez van kötve, bármikor újratelepítheted a win10-et, annak alapján automatikusan aktiválni fogja telepítés után amint nethez jut a gép.
2018. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit utána olvastam neked, a win7-et aktiválhatod a laptopod alján lévő licensz kulccsal, ha pedig a 10-et szeretnéd felrakni, akkor az digitális kulccsal automatikusan fog aktiválódni online állapotban
2018. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom akkor.
2018. szept. 4. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:
"a frissítéssel kaptál egy digitális licenszet, ami a gépedhez van kötve, bármikor újratelepítheted a win10-et"...ez az OK, pl nálam is.
2018. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült :))
2018. szept. 4. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!