Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas segítség (részletek...

Sony Vegas segítség (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Valami miatt a Sony Vegasban kikapcsolt egy a munkát kényelmesebbé tevő funkció. Korábban, ha több, szétdarabolt jelenetet egymás mellé akartam tenni, akkor azok szélei úgymond, könnyedén egymás mellé pattantak. Tehát rákattintottam egy jelentre, és odahúztam a másik mellé, az pedig ahogy mellé ért, automatikusan, másodperc pontosan mellé illeszkedett és egy függőleges vonal is felvillant, azt jelezve, hogy a két jelent találkozott és egymáshoz illeszkedett. Illetve, ha egy fölötte vagy alatta lévő sávban mozgattam egy jelenetet, akkor is felvillant egy vonal, ha egy alatta vagy fölötte lévő jelenet széléhez értem.

Viszont az valahogy kikapcsolt. A vonal nem villan fel, ha két jelentet egymáshoz illesztek, és ráadásul nem is kapcsolódik egymáshoz könnyedén két jelenet, hanem nagyon rá kell közelítenem a találkozási pontjukra, és egérrel, milliméter pontossággal kell egymás mellé illesztenem őket, hogy nehogy üres rész maradjon közöttük.

Mi lehet a gond? Hogyan kell ezt visszaállítani?



2018. szept. 17. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam a Vegas 13-assal, és az "Enable Snapping "(amit ha megnyomod az F8-at szintén vissza tudod kapcsolni) lesz az amire ráklikkeltél.
2018. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem!
2018. szept. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!