Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A K-Lite Codec Pack-tól miért...

A K-Lite Codec Pack-tól miért fagy használhatatlanra a gépem?

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 13:16
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
100%
Nem jó a géped. Nekem nem fagyott soha tőle. Lehet nem jó helyről van?:)
2018. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A Codecguide-ről szedtem le, miután letöröltem, egyből eltűnt a fagyás. Ugyanakkor szüleim gépén is fent van, de ott semmi baj. ( A zemana antimalware egy rakat vírust talált benne )


Lenovo Ideapad 320 80XV00UPHV gépem van

2018. szept. 20. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi a f asznak rakod fel egyáltalán?

VLC, Km player mindent visz.

2018. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Windows 10-re én már nem raktam fel semmilyen külső médialejátszót, mert mindennel megbirkózik a gyári, előtte én is vagy 10 évig K-Lite-ot használtam egyébként.
2018. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És azt hogyan érhetném el, hogy a videóknak látszódjon az indexképük, nagy ikon nézetben? Mert ha fent van a K-Lite, akkor mindegyiknél látszik egy képkocka a videóból, és bár tényleg lejátszik mindent a win10 beépítettje, nem tudom megszokni hogy csak a lejátszó ikonja látszik a videókon
2018. szept. 20. 13:51
 6/9 Dongaben ***** válasza:

Ahogy DjImipapa is írta: "Rossz helyről szedted le.".

Én még ma is ezt használom, mert az említettek bizony, hogy nem visznek mindent...ezzel viszont a régebbi kódolású filmek is akadás mentesen, "kockák" nélkül futnak.

2018. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dongaben Honnan szedjem le? :/
2018. szept. 20. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam letölteni. Soha semmi probléma nem volt vele.

[link]

2018. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Filmek&TV szerintem tökéletes mindenre. Ha nem is, külön MS forrásból, az áruházból lehet is letölteni a kodekeket. Amit nekem le kellett szednem az az MPEG2, illetve a HEVC a 4K tartalmak miatt. A HEVC trükkös, mertvkét verzió van az áruházban. Az egyik az appba beírva kikereshető és 350Ft, még a másik böngészővel kikereshető, azon keresztül megnyittatható az áruházzal is és ingyenes. Ne kérdezzétek hol ebben a logika...
2018. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!