Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 4 játék, hibakód és...

W.t.f. kérdése:

The Sims 4 játék, hibakód és kilépés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja telepítettem az alap S4 játékot. Gond nélkül pöccre indul very high-on is gyönyörűen, akadásmentesen ment.

Majd feltettem a kiegészítőket, tudtommal az összeset.


Elindul, nem akad, családot csinálhatok, de amint beköltöznék egy házba, kidob a játék. A "windows űködése leáll...." stb hibaüzenettel.

Win 10 van a gépen, illetve 64 bites.


Megpróbáltam win 7, win 8 és win8.1 kompatibilitással futtatni, de mindegyiknél idáig enged csak.


Nem eredeti a játék. A crackkel elvileg nincs baj, az összes mentést kitöröltem, nincs egyedi tartalmam és a mods-okat is töröltem.


Segítene valaki mi lehet a gond?


Köszönöm :)



2018. szept. 21. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár korrekten és tisztelettel fogalmaztad meg a kérdést, sajnos nem tudok erre mást mondani:

Lopott játékhoz nincs support.

(értsd: nem lehet tudni hogy a crackelt játék verziószáma, frissítései mind rendben vannak-e, illetve mivel nem fizettél a játékért, ezért nem is annyira érdekünk segíteni neked, mivel nincs reális vesztenivalód. Ezt is csak azért írom le mert te is kedves voltál.)

2018. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván úgy lenne tiszta, ha megvenném, de olvasván a visszajelzéseket az elmúlt évekből, ár/érték (játékélmény) arányban, nem túl kifizetődő. Az eredeti játékokkal is vannak/voltak gondok, ahogy láttam.


Azért köszönöm a választ, bár konkrétan nem lettem előrébb, de megértem, amit írtál. :)

2018. szept. 21. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm.. hát sok minden lehet a gond.. Az első és a legvalószínűbb az hogy az egyik kiegészítő hibás és nem működik megfelelően. Próbáld meg, hogy újra rakod a játékot majd a egyesével kipróbálod a kiegészítőket kezdve a "Get to Work" majd "Get Together", "City Living", "Cats & Dogs" és a "Seasons".

Ha van akkor a magyarítás is okozhat problémákat a kiegészítők miatt.

2018. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sikerült összehozni :)
2018. szept. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!