Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Betűtípus program?

Betűtípus program?

Figyelt kérdés
Sziasztok.papírból szeretnék kivágni sablont,hogy festékszóróval valahová feltudjak "ÍRNI" egy négy betűs szót,kb 80mm (8centiméter) nagyságban.tehát körbe kéne járni a betűt, üres betű vagy mi.Word-ban van ilyen?

2018. okt. 5. 18:52
 1/5 tabaki ***** válasza:

Aha, négybetűs szó, értem én...

[link]


Szerintem a Wordben is bármelyik betűtípus körvonalassá tehető a karakterbeállítások közt, de ha nem találod, az Inkscape-ben könnyen be tudod állítani, hogy fehér vagy átlátszó legyen a kitöltés, a körvonal pedig fekete.

[link]


Mellesleg nem értem, hogy egy festékszóró-sablonhoz miért nem mindegy, hogy üres vagy teli betű körvonalát vágod ki.

2018. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Mellesleg nem értem, hogy egy festékszóró-sablonhoz miért nem mindegy, hogy üres vagy teli betű körvonalát vágod ki."--tényleg ez igaz! köszi,mostmár fáradt vagyok, holnap utána nézek!igaz igaz!végül is nem írtam le hogy ,kiakarom nyomtatni, és ollóval kivágni.valószinű az volt bennem,hogyha teli betűből vágom ki, akkor több tinta fogy,de tényleg igazad van,szerintem így menni fog, köszi.
2018. okt. 5. 20:17
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha, négybetűs szó, értem én...


[link]

ezt nem értem, mire írtad.

2018. okt. 7. 13:00
 4/5 tabaki ***** válasza:
Jaj már, mindössze egy kínálkozó poén volt... Ott van feketén-fehéren, hogy az angolban mit értenek a „négybetűs szavak” (four-letter-words) kifejezésen, csak el kellett volna olvasnod.
2018. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 -hú én ezt már nem értem,nem értem ezeket a fiatalos szlengeket.csupán egy egyszerű négy betűs szeretnék felírni valahova.
2018. okt. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!