Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messengeren a chat színátmenet...

Messengeren a chat színátmenetet hogyan lehet előhozni Huawei telefonon?

Figyelt kérdés

A legújabb verzió van letelepítve,más androidos telefonokon sorra látom,hogy működik ez az opció,csak nálam nem. A kérdésem,hogy ez Huaweien nem elérhető lehetőség, vagy mi lehet a probléma?

Nálatok is így van?

Köszi a választ.



2018. okt. 7. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

S9

Benne vagyok egy csoportban, ahol színátmenet lett beállítva. Azt én látom, de amúgy magamnak is tudok beállítani ilyet.

2018. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak esetek, mikor bizonyos appoknál a Play modelltől függően automatikusan visszatart frissítéseket, legalábbis így vettem észre. Lehet nálad is ez van.
2018. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tartja vissza,mert ha ez lenne,nagy eséllyel kiírná,ha rákeresnék a Messengerre a Play Áruházban,hogy amúgy van frissítés.

Szóval nem tudom..

2018. okt. 7. 17:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát de pont ez az... Ha vissza tartja, akkor nem tudod letölteni és nem is kapsz róla értesítést, illetve ha rámész az appra csak a Megnyitás és Eltávolítás gomb lesz ott. Jellemzően rendszer/hardver kompatibilitási problémák esetén ( pl.: régi Android verzió, gyenge hardver), esetleg a felhasználói kör szűkítése miatt szoktak ilyet csinálni. Ilyen lehet, ha csak az amerikai felhasználóknak akarják elérhetővé tenni az appot. Ez változhat akár egy frissítéssel is. Volt olyan az S3 Neo-mon, hogy azt hittem a legfrissebb verziójú appom van fent, holott nem éppen, mert már nem kaptam frissítést.

[link] - amúgy így néz ki neked a Messenger-ed vagy úgy, ahogy a Play áruházban az apphoz mellékelt képernyőképeken? Ha utóbbi, akkor ott a megoldás. Várnod kell az új kinézetre ez esetben, ugyanis nem frissítéssel érkezik a kinézet, hanem szerveroldalról aktiválják, de nem mindenkinél (vagyis max csak idővel mindenkinél) és nem egyszerre.

2018. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a megújult kinézet az aktív és egyébként jobb, tényleg letisztultabb.
2018. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja,így már értelek,hogy még nem is mutatja a szemét.. :d

Hát,a harmadik:nem mutat az appról képeket.

És nem a frissített designos van,még a "régi", szóval ja..

Nem tudom,ez mennyit számít,de Huawei P8 Lite-om van,és azt írja,hogy 6.0-s Android fut rajta,és az EMUI 4.0.3,de nem tudom,hogy az utóbbi mennyit számít.

2018. okt. 8. 14:55
 7/13 A kérdező kommentje:

Francba,nem írta ki,hogy van rá frissítés (EMUI), úgy kellett rányomnom egy alpontra,hogy előhozza.

Majd megnézem,hogy ez segít-e a helyzetemen.

2018. okt. 8. 14:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Mint említettem, az új dizájn szerveroldalról aktiválódik, így igazából nem jelent sokat, ha a legújabb Android verzió van fent, vagy épp a legújabb Messenger.

Egyébként a legújabb Android az a 9.0 (Pie), az EMUI az csak a gyártó egyedi felülete ami tartalmazza egyedi szoftveres módosításokat is (pl Világító szélek vagy AOD, ami a Samsung Experience felület része).

2018. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak leírtam,amiket gondoltam,hátha megoldhatja a problémát,de úgy látszik,csak magamat égetem koromhoz képest silány informatikai tudásommal. :D
2018. okt. 8. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem égetsz te senkit, pláne nem magadat. Azért tettél fel itt kérdést, mert te nem tudtad a választ és én azért válaszoltam, mert ez a hobbim, illetve tudtam is a választ. Ilyen egyszerű, nem kell ezt ragozni :)
2018. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!