Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen integrált Windows 7...

Milyen integrált Windows 7 telepítőt ajánlotok ami biztonságos?

Figyelt kérdés

Szeretném újratelepíteni a gépem, letörlöm róla a Windows 10-et és Windows 7-et telepítek rá.


Van olyan integrált Windows 7 telepítő, aminél nem kell feltennem a SP1 óta megjelent frissítéseket, hanem legalább 2017-ig vagy 18-ig integrálva vannak a frissítések?

(a lényeg hogy ne legyen vírusos vagy hasonló, semmi probléma ne legyen vele).



2018. okt. 12. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a kérdéssel azt kérdezed, hol tudsz tört windowst beszerezni?

Akkor a tanácsom menj fel ncore-ra, ott van frissítéseket integrált iso is...

2018. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Microsoft.Windows.7.AIO.Hun.2017.January-fatebringer


De Én ezt használom:

Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 x64 MSDN HUN

Ez az eredeti.

az az 1-2 óra a főbb frissítésekre nem a világ vége 3 évente.

A többi frissítést meg ráérek menet közben is.

2018. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt kérdezem hogy hol tudok tört Windows-ot szerezni, ott van az eredeti Win 7 Pro matrica a gépem oldalán, csak amikor lehetett ingyen frissíteni 10-re frissítettem én is.


Csak mivel elég lassú a netem ezért a frissítéseket is nagyon nagyon sokáig szedi le, ami nem a legjobb. Ezért szeretnék egy olyan telepítőt, aminél már jóval kevesebb frissítést kell feltelepítenem. 7-ből van eredeti DVD-m, de mint mondtam az SP1-et tartalmazza csak, a többi frissítést mind egyesével tölti le...

2018. okt. 12. 19:30
 4/4 CspCsj ***** válasza:
oprend pont hu
2018. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!