Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretném újratelepíteni a...

Szeretném újratelepíteni a Windows-om, hogyan tudnám "kiszedni" belőle a termékkulcsot?

Figyelt kérdés

Windows 7 Enterprise van a gépemen, kb 2011-ben volt újratelepítve, szóval itt lenne az ideje hogy újrarakjam.


Már letöltöttem ncore-ról egy eredeti MSDN Windows 7 Enterprise telepítőt, csak a gépből valahogy elő kéne bányászni a kódot hozzá.



2018. okt. 12. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
vezérlőpult, rendszer fül
2018. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ha már van legális kódod, akkor felejtsd már el kérlek a torrentes forrást és látogass már el a Microsoft oldalára. [link] - itt ha beírod a kulcsodat (ami feltehetően legális), akkor le fogod tudni szedni a lemezképet hivatalos forrásból.
2018. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aida64-el kikerestem a kulcsot a rendszerből, de ha beírom a MS oldalára akkor ezt dobja ki:


[link]


Ez egy leselejtezett gépes gép valami németországi vállalatból, amikor megszereztem 2011-ben akkor valahol megvolt a kód hozzá. Akkor is ncore-ról szedtem le egy angol Windows telepítőt mert a némettel nem igazán boldogultam és eléggé tele is volt a rendszer mindenféle szeméttel.

2018. okt. 13. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát OEM kulcsról van szó. Akkor tényleg nem tudod máshogy leszedni.
2018. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CspCsj ***** válasza:
2018. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Ha jól emléxem, a "license crawler" nevű programocska pont erre lett kitalálva. Összeszedi és megjeleníti a gépeden tárolt licenckulcsokat...
2018. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!