Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lett egyik napról a...

Hogyan lett egyik napról a másikra kevesebb FPS-em?

Figyelt kérdés

Ma a barátaimmal el kezdtem CS:GO-zni és figyelmes lettem arra hogy a menüben az átlagos 150-200 FPS helyett 60-70 FPS-em van. A játék alatt futott a Discrord és az Nvidia Experience is, ami általában mindig futott a játékok alatt. Mielőtt elmentünk egy Matchmakingre az előtt 2-szer indítottam újra a gépet és mivel csomószor akadt be a Discordon beszélgető barátaim hangja. A meccs előtt kikapcsoltam a Discordot és az Experiencet is hátha az a baj, de nem lett jobb. A meccsen belül is kb ugyan annyi volt a menüben az átlagos 140 meccsen belüli FPS-em helyett.

Ez után megnéztem a FIFA 15-öt ami kb 300 fps-el futott el most pedig már be se akart dobni a menübe a játék, inkább ki crashelt. Próbáltam ki tisztítani a gépet belülről de semmi nem lett jobb.

Lehetetlennek látom hogy az egyik nap még 200 FPS-en játszok egy játékot magas grafikán, ma pedig már közepesen, vagy alacsonyon is 60-70 FPS-t produkál ami gyászosabb teljesítmény mint a laptopomé...

A konfiguráció:

Memória: 4 GB RAM

Videókártya: NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB

Processzor: DualCore Intel Core i3-7100, 3900 MHz (39 x 100)

A többi dolgot ha lényeges akkor leírom ha kéritek. A gépet körülbelül fél éve vettem így ezért tartom szomorúnak hogy eddig bírta probléma nélkül míg másnak 3-4 évig semmi probléma nélkül bírja a gépe.

Épp most akartam pluszba 4GB ramot venni a gépembe de úgy látom hogy mást is frissíteni kellesz majd...

Köszönöm előre a segítséget!



2018. okt. 14. 23:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!