Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent az hogy a gépem...

Mit jelent az hogy a gépem egyes fájlokhoz rendszergazdai jogosultságot kér és nem adja meg az engedélyt? Jelszót nem kér hanem azt mondja lépjek kapcsolatba a rendszergazdával.

Figyelt kérdés
Sajátom a gép, én telepítettem, s azon a felhasználón léptem be, amivel telepítettem.
2018. nov. 2. 05:09
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg rendszerfájlok amikre szüksége van a rendszernek a működéshez. Van rá megoldás hogy kitöröld, csak akkor utána nem fogsz ide írni míg újra nem húzod a rendszert :)
2018. nov. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Saját fájljaimról van szó, ráadásul fényképek.
2018. nov. 2. 13:23
 3/4 anonim válasza:
1. vagyok. Akkor viszont bővebben le kéne írnod miről is van szó. Pl. átmásoltad a képeket a gépedre valamiről, de nem tudod megnyitni, közvetlenül akarod megnyitni a képeket az adott eszközről, stb.
2018. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gépen belül csináltam másolatot komplett alkönyvtárról, benne levő képekről, mert ez eredetinek módosítgattam a tartalmát.

Megnyitni tudom mindkettőt. Most törölni akarom azt az alkönyvtárat, ami nem kell, s nem hagyja.

A látszatmegoldás az, hogy lemásolom újra az egész alkönyvtárt, s a másolatot már írhatom, olvashatom, beletörölhetek, de egy idő után megint azt se hagyja.

Elég barbár megoldás lenne az, ha mikor betelik a winyó elküldeném magamnak emailbe majd legyalulnám a winyót s újratelepíteném az egészet.

2018. nov. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!