Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Összetett számítástechnikai...

Zanafar kérdése:

Összetett számítástechnikai probléma, Witcher 3 mentési hiba, megvett játék, erős pc -?

Figyelt kérdés

az egész c meghajtó hozzáférését már beállítottam,teljes körűre minden felhasználó számára,(hátha az írás jogosultsággal van baj) egészen az almappáig

[link]

ez a kép fogad,le okozom és semmi mentés,a mentési mappát megtaláltam a felhasználó-dokumentumok-ban de az totál üres.

megvan az összes dlc,a játékot feltettem a Dmeghajtóra (HDD) onnét sem ment,feltettem SSD-re C-re onnét sem csinál mentést,rendszer gazdában indítom a játékot,semmi nem változik. 5-ször telepítettem újra a játékot.

nem egy buszjegy árába került a játék,ezért megpróbálok minden követ megmozgatni,szeretném a segítségeteket kérni,nem játék szekcióba írtam,mert egykét gamernél lehet több kell ide.Előre is köszi



#hiba #mentés #Save #mentési hiba #The Witcher 3 #witcher 3 crash #witcher crash #vitcher 3 save crash #save crash #witcher dlc
2018. nov. 3. 23:22
 1/4 A kérdező kommentje:

update:

töltöttem le 100%-os végig játszást,hátha annak a mentési fájljait felül írja,de azt sem,ugyanez a hiba üzenet mindig! majd üres mentési helyek.a jogosultságokat teljeskörűre állítottam az érintett témában mindenhol.

2018. nov. 3. 23:53
 2/4 A kérdező kommentje:

(hogy teljes legyen

i5 8400

16gb 2666 ram

gtx 1060 6g oc

win 10 enterprise tört.)

2018. nov. 3. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Az üzenetnek nem látom hogy lenne köze ahhoz hogy nem tudsz menteni, egyszerűen azt írja hogy pl 1.1 verzióval mentett játékot nem tudod az 1.0 s verzióba betölteni.

Van esetleg ékezetes\speciális karakter a windows felhasználói fiókodban? Ez szokott problémát okozni - ha van írd át\csinálj egy másikat és próbáld meg arról. Jogosultság állításra nincs szükség, a dokumentumok mappába bármelyik program írhat, konkrétan ezért létezik.

2018. nov. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nálam is kiírta, de ez semmi lényeges, csak az, hogy ha pl. oda adod a mentést valakinek, akinek régebbi verziója van, az nem fogja tudni betölteni


a mentéseket meg: C:\Users\felhasznaloneved\Documents\The Witcher 3\gamesaves

-ben találod meg


vagy esetleg


C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\ittegyhosszuszam\292030


és ezen belül egy remote mappa, de szerintem ezt a witcher 3 már nem használja

2018. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!