Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem úgy van, hogy nem jelent...

Nem úgy van, hogy nem jelent meg a Windows 10 októberi frissítése? 17/f

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy hibás a frissítés, senki ne telepítse mert elcseszi a gépet, de nekem még 2018.10.03-án települt, azóta gond nélkül megy a rendszer. Hogy lehet ez?


[link]



2018. nov. 5. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megjelent, de visszavonták. Van, akinél nem okozott hibát, de a többségnek gondja volt.
2018. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
varázsló vagy
2018. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy törli a fájlokat, de semmit nem tárolok azon az SSD-n amin a Windows van, csak a rendszer és a programok vannak rajta.

A többi fájlom a D meghajtón van, + az otthoni szerveren is biztonsági mentésként.

2018. nov. 5. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom kijavították a hibát és már újra lehet frissíteni.

De akkor most mi is a kérdés és miért volt olyan fontos a 17/f?


Ha gond nélkül megy, örülj neki. Általában nem minden embert érintenek az ilyen hibák, de ráadásul te nem is tároltál ott semmit.

2018. nov. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a felhasznalok nagyon kis reszet erintette a problema
2018. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Olvastam, hogy törli a fájlokat"

Kicsit gyúrj rá a szövegértésre!

Sehol nem írták, hogy "törli a fájlokat". Azt írták, hogy "néhány rendszeren törölhet" fájlokat.

2018. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!