Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 10-et több gépre is...

A windows 10-et több gépre is fel lehet telepíteni ugyan azzal a felhasználóval?

Figyelt kérdés

Akkor frissítettem windows 10-re mikor még ingyenes volt. Most fogok majd új laptopot venni windows nélkül (endless OS van rajta) és ha én rátelepítem a windows 10-et akkor elég az aktiváláshoz az a microsoft fiókom amivel most is használom a windows 10-et?

Az ha teljesen alaphelyzetbe állítom a gépet(Mindent törlök minden meghajtóról) az mennyire különbözik a telepítéstől ilyen szempontból?



2018. nov. 6. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A Windows a számítógéphez van kötve.

Azon a laptopon még nem vetted meg, ezért nem lesz aktiválva.

Az utólsó kérdést nem értem.

2018. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, most OEM-ként van a win10-ed, ami egy vashoz kötődik, vagyis a régihez.

Bár az kérdéses, hogy ha kinyered a serialt a régiből, akkor azt megadva mi történik az újnál...mint gondolta. Persze a régin nem futhat.

Az utolsó mondatod kicsit cizelláld még... :))

2018. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...mint gondolat
2018. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Bár az kérdéses, hogy ha kinyered a serialt a régiből, akkor azt megadva mi történik az újnál."


semmi. Mint írtad, az az oprendszer a régi géphez tartozik. Azzal a serial-al nem tudja másik gépen aktiválni. Újat kell venni...

2018. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen volt az eredeti licenc. Ha OEM volt, OEM maradt, így azt másik gépen nem tudod használni. Ha Retail volt, akkor igen, de a meglévő gépen fog inaktiválódni.
2018. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!